Tištěné materiály s digitální dobou nevymizely, je to něco, co můžete dát svým klientům do ruky, něco, co můžete umístit do výlohy, vytisknout na textil, či umístit na kapotu automobilu. Současný trh nabízí celou řadu firem, u nichž si můžete tištěnou reklamu objednat. Jednou z těchto společností je i Offsing.cz, která se zabývá reklamou a digitálním tiskem.

Jaké možnosti reklamního potisku se nabízejí?

Využít lze velkoformátový tisk praha, který nabízí nejen tisk polepů, plachet či plakátů, ale také tisk fotografií a potisk okenních či magnetických fólií, plátna nebo tapet a to až do šířky 150 cm. Oproti tomu maloformátový tisk se soustřeďuje na výrobu vizitek, letáků nebo brožur menších rozměrů. Velmi zajímavým druhem reklamy jsou i polepy aut. Ty se provádějí na barevné fólie a vyřezaná písmena či tvary jsou ihned připravené pro použití. V nabídce naleznete nejen fólie lesklé a matné, ale také metalické nebo reflexní. Dle typu fólie je pak životnost reklamy 3-10 let.

Oblibu si získává i výroba 3D samolepek. Samolepky jsou zalité expodovanou pryskyřicí (flex – měkká a ohebná a využívá se především pro tvorbu nápisů či log a hard, která zatvrdne a lze ji využít pro úpravu reklamních předmětů) a vybírat můžete z celé řady podkladových fólií – kromě bílé, čiré, zlaté, stříbrné a zrcadlové je to i celá řada barevných odstínů.

Offsing.cz – kvalita a rychlost zároveň

Pokud hledáte někoho, kdo vaši zakázku vyřídí nejen rychle, ale i kvalitně a s precizností, pak je to právě Offsing. Vaše zakázky zpracovávají ve velmi krátkém časovém úseku a v případě objednávky expresní je to i v den zadání zakázky. Nabízejí realizaci již od jednoho kusu. Pokud si nevíte rady s grafickým zpracováním, můžete využít služby, které nabízí velmi zkušená grafička, jež je součástí realizačního týmu. Můžete též využít konzultaci při výběru správného druhu reklamy vhodné právě pro vaše potřeby.