Teplota vzduchu venku klesá a mnoha lidem to připomene, že se rychle blíží vánoční svátky. Co mám koupit pod stromeček bratrovi, neteři nebo kamarádovi? Otázka, kterou si před Vánocemi klade snad každý. Chcete být originální? Zkuste vytvořit vlastní návrh a nechat vytisknout na nějaký kousek oblečení. Na vytvorsipotisk.cz vytvoříte ve snadné aplikaci jakýkoliv originální návrh, vyberete druh oděvu a to ve v klidu z domova, pak už jen čekáte na dodání.

Jak vybrat návrh?

Jedním ze způsobů je potisk fotografie na tričku nebo polštářku. Potisk textilu online vlastním návrhem, ale ani fotkou není na vytvorsipotisk.cz problém. Fotka vnoučat na polštářku nebo hrníčku na kávu jistě potěší každou babičku. Máte někoho blízkého s malým dítětem? Nechte udělat tričko s vlastním potiskem, který vám vytvoří malý potomek. Takové tričko jistě dojme každého rodiče. Vytvořte vtipný nápis vystihující vašeho kamaráda nebo kamarádky a nechte mu udělat levný potisk trička nebo batohu. Šéfa jistě potěší hrníček s milým pochválením. Znak kroužku nebo zájmové činnosti, kam chodí vaše děti nechte vytisknout na vak. Ty se těší, mezi mladými, velké oblibě.

Buďte originální

Nelíbí se vám současné módní trendy a chcete vybočovat? Vytvořte si sami pro sebe originální kousek ve kterém vás nikdo nepřehlédne. Nápisem nebo obrázkem můžete vyjádřit nějaký svůj osobní postoj anebo prostě jen pobavit své okolí. Pokud si s návrhem nevíte rady, požádejte o pomoc kamaráda. Vidí vás v jiném světle a jistě vám dám tipy, které by vás samotné nenapadly.

Stejná trička pro týmy

Sportujete za nějaký týmový sport? Soutěžíte v družstvu? Vytvořte si se spoluhráči originální potisk a nechte ho vytisknout na trička a mikiny. Protihráče jistě překvapíte, pobavíte případné diváky nebo zaujmete potencionální sponzory.