Internet se dostává skutečně všude a tak není velkým překvapením, že i automobil můžete prodat přes specializované servery. Klasické autobazary jsou stále nejčastějším způsobem, jak prodat svůj ojetý vůz, ale nové inzerce vozidel online jim začínají šlapat na paty. Proč jsou tak oblíbené a jaká je výhoda oproti klasickému prodeji?

Inzerování nebylo jednodušší

Velkou výhodou proti klasickému prodeji ojetého vozu je skutečnost, že nikam nemusíte. Vůz si nafotíte, připravíte si potřebné informaci o prodeji a vše máte vyřízené na pár kliků. Váš inzerát následně uvidí tisíce návštěvníku. Kamenný bazar aut nenabízí takové možnosti. Nabízet nebo kupovat můžete širokou paletu vozů, od pro malých vozidel, po vozidla střední třídy, SUV, luxusní sedany, sportovní vozidla, užitkové vozy nebo motocykly.

Další důvody proč prodávat přes online bazar ojetých vozů

  • denně navštíví portál více jak 30 000 návštěvníků
  • k dispozici je více jak 2000 inzerátů
  • 83% návštěvníků opakovaně inzeruje
  • snadný způsob, jak prodat nebo získat nový vůz

Kromě prodeje je možné objednání služeb

Kromě samotného prodeje ojetého vozu nebo nákupu nového vozu je k dispozici i možnost pronájmu služeb. V kategorii služby naleznete bohatou nabídku autobazarů, autopůjčoven, pneuservisů, dílen pro výměnu skla a spousty dalších služeb spojených s motorovými vozidly.

Na své si přijdou i zkušení automechanici

Pro zkušené mechaniky nebo kutily nabízí portál i možnost zakoupení příslušenství a dílů pro vůz. Pokud máte problém sehnat nějaký díl nebo jich naopak máte hodně, můžete se všeho zbavit přes online inzerci. Prodávejte díly nebo nakupujte potřebné příslušenství během pár vteřin. Katalog obsahuje na tisíce náhradních dílů a příslušenství, které jinde neseženete.