Mnoha lidem dokáže notebook sloužit řadu let bez známky jakýchkoliv potíží, pak stačí malá nehoda a notebook je politý vodou nebo nám spadne na zem. Problémů s notebooky existuje nespočet, od hardwarových až po ty softwarové. Když už se notebook porouchá, je to nepříjemná událost, kterou chce mít většina lidí rychle vyřešenou, aby na něm mohla fungovat jako dříve. Skutečně rychlou a kvalitní pomoc vašemu notebooku dokáže poskytnout brno servis notebooku-fopanet.cz.

Výhody servisu

V servisu FopaNET opraví většinu závad, které se vašemu notebooku mohou přihodit. Servis najdete ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 v Brně. Běžné závady je možné vyřešit i do druhého dne, notebooky se nikam neposílají,a le opravují se přímo na místě,Když je potřeba objednat nějaký díl, jednoduše ho objednají a vymění. Servis má příjemné ceny a individuální přístup, můžete se těšit na profesionálně odvedenou práci.

Časté závady

Pokud jste zaznamenali, že se notebook přehřívá, pravděpodobně je zanesený prachem, který je potřeba vyčistit. V servisu vám notebook důkladně vyčistí pomocí kompresoru a nanesou novou termopastu pro lepší odvádění tepla. Častou závadou je také zavirovaný počítač. Takový počítač byste rozhodně neměli používat,a by nedošlo ke zneužití citlivých informací. V servisu vám ho odvirují a navíc vám mohou nahrát kvalitní antivirový program ESET, aby byl počítač proti dalším hrozbám chráněný.

Pomohou i s pomalý notebookem, jestliže je váš počítač stále pomalejší, mohou provést změny, které mu umožní, aby fungoval zase jako nový. Například se vymění staré úložiště za nové, třeba výměnou HDD za rychlejší SSD. ntb brno servis -https://www.fopanet.cz/ je skvělou volbou a pokud máte problémy s vaším notebookem, neváhejte servis navštívit.