Možná už vás nebaví pořád nosit to, co všichni ostatní a zapadat do davu. Pokud máte dost odvahy strhnout na sebe veškerou pozornost, kudy budete procházet, inspirujte se těmito kousky. Tohle oblečení totiž rozhodně z davu vyčuhuje.

Frčí oblečení, které vypadá jako něco, co máme pod kůží

Pokud jste extrémně odvázaní cyklisti, můžete si pořídit šokující dres, který dokonale imituje lidskou svalovou soustavu. Vypadá naprosto úžasně, ale může být nebezpečný. Vyžaduje to kus odvahy, vzít si ho na sebe a pak musíte taky dávat velkého bacha na to, aby vás nepřejel nějaký ohromený řidič.

Naštěstí existuje i umírněnější alternativa, kdy si na sebe natáhnete jen legíny s dokonalou anatomickou kresbou svalstva. I s tímhle můžete nadělat hodně rozruchu, zvlášť když je vtipně zkombinujete s tričkem či mikinou s designem kostry, anebo mikinou, která vypadá jako holá lidská kůže.

Lidská kostní soustava je vůbec extrémně oblíbený motiv výstředního oblečení. Přestože něco takového běžně na ulici neuvidíte, dá se s tímhle motivem sehnat snad všechno. Od ponožek, přes podkolenky, punčocháče, kalhoty, body, celkový overal až po rukavice. Stačí vybrat si podle svého vkusu.

Ze zelí mohou být elegantní večerní šaty

Pokud nejste příliš odvázaní z toho, co máme pod kůží a preferujete spíš něco praštěného, těžko najdete něco lepšího než bundu s „rukama“. Je to moc vtipná věcička a stoprocentně v ní kolemjdoucím zlepšíte náladu.

Jestli spíš pomýšlíte na eleganci, uvažujte o nádherných večerních šatech ze zelných listů. Jsou ulítlé, ale pořád velice elegantní. A pokud by se vám na party hodilo spíš něco funky chic, není nad něco s LEDkami, v čem pěkně zazáříte. Pro dámy celé šatičky, pro pány kravata, která reaguje blikáním na tón hlasu.

Šaty, které zprůhlední, když se rozrušíte

Na co si ještě chvilku budeme muset počkat, ale už je to za dveřmi, jsou mnohem podivnější technologie, zabudované do látek a oblečení. Už máme solární plavky a brzy se začnou prodávat oděvy z e-fólie, která reaguje na naše pocity. Jakmile se rozrušíme a srdce nám začne víc bít, tato fólie zprůsvitní.

S podobnými vychytávkami už nebude šílené imaginaci návrhářů bránit prakticky nic a možná jednou všichni budeme nosit něco jako barvy měnící světelné konstrukce. Anebo se nám na nahou kůži budou prostě jen vykreslovat obrazce.