Plány na dovolenou se vám už rýsují? Přemýšlíte, co všechno v dané destinaci, která se stane letošním cílem, vybrat, kam se tedy určitě musíte podívat. Plány jsou určitě velmi dobrá věc, pokud nechcete jen klidně odpočívat na pláži a ráchat se v moři. Chcete také něco vidět? K plánům samozřejmě patří také plány na cestu – jak se na dané místo dostat, v jakém počtu, jak dlouho cesta zabere. A co ubytování? I to je nutno mít zajištěné, ač se říká, že se jdete „jen vyspat“ svůj komfort a soukromí mít musíte.

Městečko Palermo jako cíl dovolené

Itálie je země módy, smetanové zmrzliny, elegance, historie, památek a mnoho dalšího. Pokud je právě tato země cílem vaší letošní dovolené, máte se jistě na co těšit. Městečko Palermo je nejen hra, kterou jsme jako děti hrávali snad všichni a byli tak chvíli vypravěči, mafiány nebo policií, ale jde také o páté největší italské město. Jde o město plné protikladů, pouličního občerstvení, majestátních budov, dopravní anarchie. Přesto stojí za návštěvu. Pokud si vyberete toto místo k dovolené, pak určitě potřebujete najít ubytování Palermo. Zde si vyberete z široké nabídky takové, které splňuje vaše podmínky a požadavky.

Vysoké Tatry lákají k návštěvě

Chcete vyrazit na dovolenou k našim slovenským sousedům? Můžete využít spoustu příjemných wellnes procedur a míst, která jsou k odpočinku jako stvořená. Můžete projít památky, města, zavítat například do Bratislavy, do hlavního města. Spousta lidí si vybírá Slovensko zejména kvůli horám. Vysoké Tatry jsou jedním z těch míst, kde si můžete užít pohodu, kterou chcete. Nejste nároční na ubytování? Pak může být tím pravým kemp Vysoké Tatry. Vyberete místo, které se vám líbí, které splňuje vaše požadavky a vyrazíte například na Lomnický Štít či kamkoliv jinam.