Chystáte se na rande a chcete nějak zapůsobit? Je vám originalita vlastní a chcete se odlišovat od ostatních případných nápadníků? Že se na první schůzku nosí květina nebo bonboniéra, nejspíš víte. Vybrat tu správnou květinu nebo čokoládu stojí za chvíli přemýšlení. Zkuste obě věci spojit a nechte si zhotovit čokoládou kytici ve společnosti Frutiko. Jejich nádherné květiny, plné fantazie, vyrobené z kvalitní belgické čokolády, jistě ohromí každého.

Květiny pro každou příležitost

Čokoládové kytice můžete využít nejen k oslnění nějaké ženy, ale také pro potěšení matky, partnerky nebo kamarádky. Mlsat kvalitní čokoládu jistě potěší každou. Pokud se přece jen obávají o svou štíhlou linii, překvapte je objednáním ovocné kytice. Ovoce, použité na výrobu kytic je vždy čerstvé a velmi kvalitní. Bohatý výběr ovoce zajistí různorodost pugetů.

Jak vybrat tu správnou kytici?

Na stránkách Frutika naleznete ovocné i čokoládové kytice rozdělené přehledně do kategorií podle mnoha příležitostí. Kytice tak můžete vybrat vánoční, velikonoční, valentinské, zamilované, pro dámy i pány a mnoho dalších možností. Čokoládovou svatební kytici si sice neschováte, ale s obdivem na ní bude vzpomínat každý z hostů. Pokud si nejste jistí, máte k dispozici filtr a v něm si vyberete ovoce ze kterého má být vaše květina zhotovena.

Nechcete kytici?

I na takové situace jsou ve Frutiku připraveni a objednat si můžete ovocné bonboniéry s belgickou čokoládou, muffiny nebo cupcakes. Muffiny jsou vtipné a jistě jimi pobavíte spolužáky svého potomka. Objednejte je na dětskou oslavu a vaše dítě bude za hvězdu.

Na firemní vánoční večírek můžete objednat sušenky s logem společnosti. Všichni si pochutnají a vy si uděláte malou reklamu, která nikdy neuškodí. Na rodinnou oslavu pobavte ostatní sušenkami s jejich fotkami.