Přemýšlíte, jak být víc vidět? Tedy především vaše produkty nebo interiér vašeho podniku. Je důležité, aby to bylo provedeno co nejlépe. Vyfotit produkt umí asi každý, není na tom nic složitého. Cvaknete mobilem nebo fotoaparátem a je to. Neřešíte, co je okolo, zda je plocha, na které chcete fotit čistá, zda není vzor příliš rušivý a mnoho dalšího. Využijte raději služeb profesionálů. Ušetříte si tím mnoho starostí a výsledek je o mnoho lepší!

Jednoduše, bez problémů a rychle!

„Ve své cukrárně peču domácí dorty. Lidé, kteří projdou okolo, si je chválí. Jenže o nás nikdo moc neví. Potřebovali jsme pořádnou reklamu, navíc jsme si zřídili také rozvoz dortů a to chtělo nafotit jednotlivé produkty. Na mobilu to nebylo dobře vidět, fotky byly špatné, nemohla jsem je dát na internet“ krčí rameny Eva, která nelenila a hledala jiné možnosti. „Pak jsem slyšela o firmě Lucon Art, která se zaměřuje na fotografické služby“ dále popisuje.

„Díky nim mi odpadla velká spousta starostí. Jednoduše jsem vše přenechala jim, oni přijeli, fotografování produktů proběhlo na profi úrovni a ty fotky! Samotné se mi na dorty a zákusky sbíhaly sliny“ směje se Eva. „Všechny fotografie jsem tak mohla vložit na e-shop, nacenit a rozvoz mohl začít. Zpočátku to bylo těžší, ale s tím jsem počítala. Pomaličku jsme byli vidět“ usmívá se majitelka.

„Nakonec jsem ještě přistoupila k focení interiéru, aby lidé viděli, jak krásná naše cukrárna je. Naše krásná cedule, koutek pro děti, stoly a vitrína s dorty. Všechno bylo velmi profesionální a fotky, jako z katalogu! Vše jsme umístili na internet a bylo. Lidé začali víc chodit, objednávali si dorty na oslavy, rozvoz měl plné ruce práce. Takže investice do kvalitních fotografií se skutečně vyplatila“ uzavírá své vyprávění Eva.