Členové královské rodiny mají spoustu výhod a hřejí se na výsluní, protože Angličané je zbožňují. Nyní se do královského rodu v krátké době přivdaly dvě „obyčejné“ ženy, jedna Angličanka a druhá Američanka. Obě jsou krásné, sympatické, velmi milé a u Britů tak získávají obdiv za obdivem.

Výhody i nevýhody

Svatbou Kate a Meghan získaly spoustu výhod. Nicméně existují také různé zákazy a příkazy, které musí dodržovat. Například nemohou fotit selfie, nevolí, nesmí nosit minisukně a velké výstřihy. Co však takové kosmetické zákazy a příkazy? Těch se pár také najde!

Výrazná rtěnka

Zavzpomínejte, viděli jste někdy členku královské rodiny s výraznou rudou či jinou rtěnkou? Ne, protože je zakázáno nosit červené nebo jinak výrazné rtěnky. Za nevhodné se považuje jakákoliv jiná barva než tělová a růžová.

Žádné výrazné oční stíny

Královské rodiny nesmí mít přeplácaný oční make-up. Falešné časy, kouřové oční stíny, oční linky a podobně, to není nic pro královské ženy. Těžký a silný make-up královna považuje za znamení nevkusu.

Dlouhotrvající make-up

Královské ženy se účastní spousty typů akcí a aktivit. Některé se mohou konat venku, trvají mnoho hodin, přecházejí z venku do tepla. A jejich make-up musí být za každé situace a za každých okolností perfektní. Využívají tedy velmi dobrý pudr a fixaci make-upu.

Žádné úpravy na veřejnosti

Ženy nemají problém vytáhnout zrcátko a upravit si rtěnku, řasenku nebo pudr. Dámy z královských rodin si však toto dovolit nemohou.

Ne výrazné laky

Černé, tmavé nebo syté barvy se v královských rodinách nemohou vůbec používat. Pouze jemné a tělové barvy. Královna Alžběta má v oblibě Ballet slippers. Manikúra musí být jednoduchá a vždy dokonalá.