Pokud si přejete „dostat“ své hosty vynikající kuchyní, je potřeba mít v kuchyni skvělého kuchaře, který své práci rozumí a baví ho, a dát mu k dispozici potřebné vybavení i kvalitní suroviny. Bez toho se skvěle vařit nedá. Co se týče potraviny, nejen pro španělskou kuchyni můžete použít potraviny ze Španělska, které k nám dováží společnost BMC z Brna, a to už úctyhodných 30 let.

Kupte si vše, co potřebujete pro vaření i pečení

V nabídce společnosti BMC je např. 100 % citronová šťáva, a koupit si ji můžete v několika typech balení. Na přípravu 1 l této šťávy je použito vždy 3,6 kg čerstvých citronů. Proto je šťáva Solimón tak, jako šťáva z klasického citronu, určená ke každodennímu použití. Hodí se na přípravu limonád, koktejlů, míchaných nápojů, také polev, zákusků, sladkostí… Všemu dodá svěží chuť. Kromě litrového balení jsou v prodeji i 0,5 l a 3 l láhve.

Využijte nabídku konzervovaného ovoce a sterilované zeleniny

Velmi populární je nabídka konzervovaného ovoce a sterilované zeleniny. Ze zeleniny jsou to zejména různé typy rajčatových konzerv, ať už jde o protlaky, krájená rajčata, loupaná či jiná. Nechybí ani artyčoky, hrášek, kukuřice, cizrna a jiné.

Z ovoce můžeme uvést např. ananas, broskve, hroznový kompot, hrušky, mandarinky nebo třeba ovocný koktejl, který je i hezky barevný a skvěle poslouží k přípravě palačinek s ovocem, zmrzlinových pohárů s ovocem atd.

Katalog produktů zahrnuje také španělské olivy, vinné octy, koření, delikatesy, mandel, paštiky, alkohol, nechybí ani jednoporcový program, který využívají např. hotely, wellness centra a další firmy, vína Old Porter a další kvalitní výrobky. Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si kvalitní potraviny, s nimiž je radost připravovat hostům jídla.