Pokud máte nebo se chytáte si pořídit psa, který bude pobývat celý rok na zahradě, měl by zde mít své útočiště, do kterého se může uchýlit v případě nepříznivého počasí. Může to být mráz, déšť nebo naopak velký žár. Jednou z možností je bouda, ale daleko komfortnější bude kotec pro psa. Ten pejskovi poskytne nejen útočiště před nepříznivým počasím, ale také dostatek prostoru a soukromí. Kotec však může plnit také funkci výchovnou a to v případě, že se pes nebude chovat tak, jak se od něj očekává. Kromě výše zmíněných důvodů může kotec zajišťovat psovi bezpečí a to vždy, když nebudete doma. Pes je totiž zvíře zvídavé a mlsné. Snadno by se tak mohlo stát, že si vezme nabízené mlsky od kolemjdoucích. Pak se snadno může stát, především pokud má pes speciální dietu, že se u něj mohou objevit zdravotní obtíže.

Jak vybrat ten správný kotec pro psa?

Každý správný kotec pro psa by měl splňovat několik základních parametrů. Podlaha celého kotce by měla být betonová. Snáze se udržuje v čistotě a neumožní psovi podhrabání, díky kterému může z kotce velmi snadno utéci. Součástí kotce by měla být krytá bouda a střechu by měl mít i celý kotec. Střecha kotce psa ochrání nejen před deštěm, ale také před slunečními paprsky. Velikost kotce závisí na velikost psa.

Objednejte si kotec pro psa u odborníků

Pokud jste pracovně vytíženi nebo nejste natolik zruční a nemáte přehled o potřebném materiálu, není nic snazšího, než si objednat kotec u odborníků. Velmi kvalitní kotce za přijatelnou cenu nabízí e-shop caskrmeni.cz. Pokud si zde kotec objednáte, dodání je ve velmi krátkém čase. Kromě toho je dovoz kotce i jeho montáž zcela zdarma.

E-shop však nenabízí jen kotce pro psy. Patříte-li mezi chovatele drobného hospodářského zvířectva, můžete si zde objednat také kurník pro slepice a pro chovatele králíků je v nabídce také králikárna. Díky široké nabídce si vybere vhodný typ každý chovatel.