Také už jste slyšely spoustu „zaručených“ pravidel, které by se měly s určitým věkem dodržovat? A přijde vám to naprosto hloupé? Vždyť vy přece sami nejlépe víte, na kolik se cítíte, jak vám je a tak tedy víte, co a jak dělat. Nebudete se držet nějakých pravidel jen proto, že to někdo někde napsat. Buďte v tomhle ohledu maličko rebelka a dělejte jen to, co se líbí vám. Je to zábavné, sexy a provokativní. Pravidla jsou přeci proto, aby se porušovala.

Pravidla, která nedodržujte

V prvním díle přinášíme pravidla, která možná znáte. Možná je dokonce i slýcháváte, že by se mělo tohle nebo se zase mělo ono. A proč vlastně? Kdo má patent na to, aby vám kázal, co můžete a co nemůžete? Přinášíme pár pravidel, které samozřejmě dodržovat můžete, ale také nemusíte.

Schovejte nohy

Ano, ženy po čtyřicítce by rozhodně neměly ukazovat nohy. Ony je v podstatě ani po čtyřicítce nemají. Sukně nad kolena? To je málem přečin proti módě. Šortky? Leda tak doma a to je ve velmi výjimečných případech. Na tohle všechno kašlete. Máte-li na to postavu, klidně si oblékněte sukni, která je cca 10 centimetrů nad kolena. Proč schovávat nohy, když je máte výstavní?

Žádné obepnuté oblečení

Po čtyřicítce máte nárok na pohodlné oblečení. Volné a takové, které vás nebude nikde škrtit. Možná byste si i měly obléknout tepláky, vždyť to je pohodlné oblečení. Opět platí, pokud na to máte postavu, proč si neobléknout model, který příjemně sedí na těle. Velké oblečení vás může opticky rozšiřovat.

Nikdy neoblékejte legíny

Ty se hodí pro mladé holky, ale ne pro ženy po čtyřicítce. Ty by měly nosit normální kalhoty, které jsou vhodné pro ženy jejich věku. Není tomu tak. Klidně legíny noste, stačí jen sehnat takové, které pěkně obepnou nohy a mají dost vysoký pás. K nim oblékněte tuniku nebo kratší šaty. I po čtyřicítce můžete být sexy!