Také už jste slyšely spoustu „zaručených“ pravidel, které by se měly s určitým věkem dodržovat? A přijde vám to naprosto hloupé? Buďte v tomhle ohledu maličko rebelka a dělejte jen to, co se líbí vám. Je to zábavné, sexy a provokativní. Pravidla jsou přeci proto, aby se porušovala.

Pravidla, která nedodržujte

V druhém díle přinášíme pravidla, která možná znáte. Možná je dokonce i slýcháváte, že by se mělo tohle nebo se zase mělo ono. A proč vlastně? Kdo má patent na to, aby vám kázal, co můžete a co nemůžete? Přinášíme pár pravidel, které samozřejmě dodržovat můžete, ale také nemusíte.

Plavky? Jedině v celku!

U tohoto pravidla se ptáme na jediné. Proč? Dvoudílné plavky nebyly navrženy pro ženy do čtyřiceti let a pak už je zákaz si je kupovat. Když si je koupit chcete a chcete si je obléknout, nikdo vám to nemůže zakázat!

Tabu jsou boty na podpatku

Podpatky jsou pro každou ženu, která na nich umí chodit a nebolí ji z nich nohy. Jsou-li lodičky či jiná obuv součástí vašeho business oblečení, pak směle do toho! Podpatky jsou tady pro všechny ženy a to bez rozdílu věku!

Džíny možná, roztrhané nikdy!

I ženy po čtyřicítce mohou bez problému nosit džíny. Není na tom nic špatného, i když někteří je vidí jen v černých, pokud možno společenských kalhotách. Pokud nejsou roztrhané moc, klidně si i vy na sebe vezměte džíny s trendy a vkusným roztržením.

Bez rukávu nic!

Tílka, topy bez rukávů, se zavazováním za krkem, šaty na ramínka. Nic z toho nesmíte na sobě mít! Proč se zbytečně zahalovat, když na to máte postavu. Neplatí, že přes sebe v takovém případě musíte přehodit svetr, protože paže se s věkem neukazují.

Vlasy nakrátko

Stříhat vlasy jen proto, že už se blíží čtyřicítka? Nesmysl! Pokud vám krátký sestřih sluší, proč ne. Pokud však máte ráda dlouhé vlasy a sluší vám, nestříhejte je. Naopak je klidně prodlužte, dodejte jim objem a podobně. S přibývajícím věkem můžete zvolit jiné přípravky, které pečují o vlasy, které stárnou, ale jinak klidně dlouhé vlasy!