V dnešní době nosí u sebe mobilní telefon prakticky každý. I když se snažíme o něj pečovat, občas se prostě stane, že vám upadne či jej nevědomky poškrábete a problém je na světě. Není nic lehčího než těmto poškozením předejít.

Nejlepší ochrana displaye

Dokonalou ochranu displaye proti škrábancům zajistí tvrzené sklo na mobil. Toto sklíčko je pevnější, a hlavně odolnější než klasická fólie. Tloušťka tohoto skla je průměrně od 0,2 milimetrů do 0,5 milimetrů. Nicméně nemusíte mít obavy, že by toto sklo nějak vyčnívalo či dělalo z vašeho mobilního telefonu nějakou ošklivou věc. Na první pohled totiž není vůbec vidět – víte o něm jen vy a váš telefon.

Jak ochránit i tělo telefonu?

  1. Pouzdra na mobil

Prostě všechno, co se dá zavěsit za opasek může být označováno pouzdrem na mobil. Většinou jsou vyrobeny z kůže a skvěle chrání telefon proti prachu. Tato pouzdra jsou ale spíše výsadou starší generace.

  1. Obal na mobil

Mnohem modernější, než klasická připínací pouzdra jsou takzvané flipové obaly na mobil, jež se dají na mobil buď přilepit nebo jednoduše nacvaknout. Jsou vyráběny v mnoha provedeních – vypadají elegantně a zároveň dokonale chrání přední i zadní část telefonu, takže i za předpokladu, že vám telefon z ruky vypadne, je dokonale chráněn.

  1. Kryty na mobil

Nejstarší formou ochrany mobilního telefonu jsou zadní kryty. Do těch se zpravidla mobilní telefon nacvakne a ony zhruba půl milimetru přesahují display telefonu. A právě z tohoto důvodu zůstane mobil zcela nepoškozen, pokud spadne displayem přímo na zem – takzvaně „na placáka“.

A jak máte svůj telefon chráněn vy? Je jeho zabezpečení dostatečné nebo se raději necháte inspirovat a pořídíte si pořádnou ochranu, kterou si váš telefon jistě zaslouží? Chcete přeci, aby vám dlouho vydržel, tak na nic nečekejte a buďte zodpovědní.