Pokud vlastníte společnost nebo v nějaké firmě zastáváte vyšší post, s důvěrou na vás jistě je kladena větší zodpovědnost a větší nároky na vaši práci. Do rukou se vám tak často jistě dostanou dokumenty, které obsahují citlivá data o vaší firmě, například nadstandardní cenová nabídka vašich služeb, která není určená veřejnosti, ale pouze pro jednoho klienta či zákazníka. Jednou z možností, jak nabídku klientovi předat je odeslání elektronickou cestou, kde nemáte nikdy jistotu, že nedojde k prosáknutí informací na veřejnost. Další možností, jak citlivé dokumenty odeslat, je v papírové podobě pomocí spolehlivé kurýrní služby, která vaši složku bezpečně dopraví adresátovi. Mezi takové společnosti patří firma In Time kurýr s.r.o., která si zakládá na důvěře svých klientů již od roku 1990.

Co vše můžete odeslat?

Kurýrní služba Praha kromě dokumentů, můžete využít kurýrní službu prakticky k přepravě čehokoliv. Zapomněli jste na výročí svatby nebo narozeniny? Objednejte dárek a zašlete kurýrem, který ho po České republice dopraví do 18 hodin a na Slovensko do 23 hodin.

Posílejte zásilky také do zahraničí

Kromě Slovenska, zajistí společnost In Time přepravu vašich zásilek do Anglie do 48 hodin od doby podání. Do ostatních míst světa do 72 hodin od doby převzetí zásilky. Po doručení vaší zásilky vám společnost In Time dá vždy vědět, že vše proběhlo v pořádku a zásilka je na svém místě.

Jak zásilku připravit?

Svou zásilku zabalte vždy tak, aby po cestě nemohlo dojít k jejímu poškození. Pokud bude kurýr přepravovat křehký materiál, napište to na zásilku. Společnost má zásilky pojištěné do 20 000 Kč. Když má vaše zásilka větší hodnotu, uvažujte o jejím připojištění. Na zásilce vždy uveďte příjemce. Pokud nemáte objednaný Direct servis, kdy kurýr veze pouze vaši zásilku, poveze jich pravděpodobně více.