Zaujalo Vás vyprávění Vaší kamarádky, o úspěšném seznámení prostřednictvím internetové seznamky? Pravděpodobně také Vy se nyní nacházíte bez partnera a ráda byste se po delší době vrátila z práce domů, kde na Vás bude čekat s vřelým přivítáním a milým úsměvem.

Když se rozpadne vztah

Snad každá žena se snaží vytvořit teplo domova pro své milované. V každodenním životě žena zastává několik rolí. Očekává se od ní, že bude nejen milující matkou, ale také něžnou partnerkou. Současně však musí myslet na sebe a tak se snaží zastávat funkci úspěšné zaměstnankyně. Přitom všem musí řešit každodenní starosti a povinnosti, obstarat domácnost, odvést děti do školky a školy a odpoledne je opět vyzvednout, zajistit kroužky a jinou volnočasovou zábavu, napsat domácí úkoly a nachystat večeři. Někdy tedy divu, že na osobní život nezbývá tolik času, kolik by si každá z nás představovala. Nezřídka pak vztah, kde si manželé neumí na sebe najít chvíli času, končí rozchodem. Důležité je však umět se ze svých chyb ponaučit a umět otevřít i po zklamání někomu jinému.

Jak se stát opět šťastnou?

Jedinečnou příležitost k seznámení přináší anglická verze Evropské seznamky. Během několika málo hodin se zde www.czech-single-women.com můžete seznámit s muži z téměř celého světa. Mnozí z nich stejně jako Vy touží po teplém domovu, kde najdou lásku, pochopení i někoho, s kým budou moci trávit svůj volný čas. Možná stejně jako Vy mají doma děti. Muži na Evropské seznamce pochází z dobře situovaných poměrů a není pro ně problém splnit jakékoliv přání své lásce. Společně tak můžete začít žít nový život, který bude opřený o láskyplný vztah plný důvěry a pochopení.