Přemýšlíte nad tím, že byste vyměnili svůj stávající vůz za novější, ojetý model, jenže nejste odborníkem na automobily? Obraťte se na společnost doveztodal. Pracují zde spolehliví dodavatelé, kteří zajišťují dovoz automobilu z Německa.

Proč automobil z Německa?

Dovoz automobilu z Německa se vyplatí u novějších modelů. A proč právě z Německa? Automobily zde procházejí pravidelným servisem. Díky tomu a kvalitním silnicím mají velmi dobrý technický stav. Kromě toho mají lepší výbavu.

Kdo pomůže?

Obraťte se na doveztodal. Zástupci společnosti mají zkušenosti, jak koupit auto v německu a to především díky tomu, že se na německém trhu pohybují již delší dobu. Díky tomu získali kontakty na spolehlivé prodejce automobilů, kterým mohou důvěřovat. Mají přístup na celou řadu automobilových aukcí, které v Německu pravidelně probíhají. Automobily mají záruku na původ, počet ujetých kilometrů a platnou servisní knížku. A kromě toho je u nich zákazník vždy na prvním místě. Snahou společnosti je najít vhodný a spolehlivý vůz bez závad pro každého zájemce. Cena automobilu je již konečná, nemůže se stát, že budete požádáni o jakékoli doplatky. Pokud vám chybí finanční prostředky, můžete využít nabídku zajištění vhodné formy financování.

Jak dovoz probíhá?

Je potřeba abyste zadali své požadavky a to buď prostřednictvím telefonu či e-mailem. Kompetentní zaměstnanci pro vás vytvoří nabídku vhodných vozidel. V případě, že o nějaké projevíte zájem dojde k jeho rezervaci. Vy obdržíte zálohovou fakturu a příjmový doklad jako záruku a zaplatíte zálohu. Odpovědný pracovník se vydá pro automobil, který na místě zkontroluje a převeze na naše území. Zde dojde k jeho přihlášení. Následuje doprava k vám domů. Pracovníci vám také pomohou s vyřízením potřebných formalit či STK.