Ať už bydlíte v bytě či v domě, potřebujete efektivní způsob stínění, které vás ochrání před slunečními paprsky, dopřeje vám více soukromí, popřípadě ochrání vaše okna. Jaký typ stínění je však pro vás tím pravým?

Venkovní žaluzie

Skvělou možností jsou pro vás venkovní žaluzie, které jsou umístěny vně domu. Efektivně regulují množství denního světla, ale ovlivňují také teplotu v místnosti. Skvělé je, že díky venkovním žaluziím můžete stále větrat, i když dochází ke stínění. Venkovní žaluzie si můžete vybrat podle svého vkusu na základě široké nabídky barev, tvarů lamel a typů ovládání. Právě venkovní žaluzie Praha pro vás budou tou správnou volbou.

Venkovní rolety

Venkovní rolety přináší trochu jiné výhody než venkovní žaluzie. Díky nim totiž můžete spát v naprosté tmě a ráno vás ani sluneční paprsky nevyženou z postele. I přes léto si můžete užívat tmu ve vašem pokoji od večera třeba do dopoledne. Venkovní rolety chrání vaše okna i před prudkým deštěm, kroupami či UV zářením. Venkovní rolety jsou vhodné i na chaty či výlohy, jelikož dokáží odradit nejednoho zloděje. Neváhejte a prohlédněte si rolety Mladá Boleslav.

Vnitřní stínění

Pokud bydlíte v bytě a raději byste zvolili vnitřní typy stínění, popřemýšlejte nad vnitřními žaluziemi či vnitřním látkovým stíněním. Vnitřní žaluzie jsou velmi oblíbeným typem stínění. Skvěle regulují světlo v domácnosti, dají se pořídit v různých barvách a vynikají i svou cenovou dostupností. Druhou možností vnitřního stínění je látkové stínění, které má i dekorativní charakter. Skvěle se hodí do ložnic, dětského či obývacího pokoje. Zútulňují místnost a dodávají jí na jedinečném vzhledu. Vybrat si můžete z množství nejrůznějších barevných variant látkového zastínění.