Erotickou pomůcku dnes vlastní mnoho žen, některé si jí pořizují zcela veřejně a nemají problém zajít si do kamenného sexshopu, jiné si pořizují tohoto pomocníka tajně, tak, aby o něm nikdo nevěděl. Ať už tak či tak, nákup v sexshopu vás nemine, chcete-li mít vždy po ruce vibrátor, který vám poskytne potřebné uvolnění a rozkoš.

Vybírejte pečlivě

Sex shop můžete navštívit buďto kamenný nebo jej navštívit virtuálně, přes internet. Druhá varianta mnohým vyhovuje daleko víc. Má to bezesporu mnoho výhod, nikam nemusíte chodit, všechny produkty jsou dostupné, můžete si je prohlížet, jak dlouho chcete, načíst si všechny potřebné informace. Můžete jednotlivé produkty porovnávat, směřovat své dotazy na školené pracovníky a to hlavní, získáte obrovskou anonymitu. Nikdo neuvidí, co si prohlížíte, co si kupujete.

Je libo vibrátor?

Mezi erotickými pomůckami pro ženy nejvíc frčí právě klasické vibrátory. Existuje několik typů a druhů, stačí si jen vybrat ten správný. Vibrátor Fun Factory Delight je pro vás to pravé ořechové, pokud hledáte hračku ladných tvarů, napěchovanou touhou vás uspokojit. Kombinuje vnitřní a vnější stimulaci, vibrace jsou v celkem osmi stupních intenzity. Má tvar mořského koníka a ještě lépe tak dosáhne k bodu G, který bude lépe stimulovat. Vyrábí se z kvalitního silikonu, snadno se ovládá a chcete-li si užít skutečnou rozkoš, pak sáhněte právě po tomto kousku.

Sáhněte po pulsátoru

Jestliže hledáte hračku podobnou vibrátoru avšak moderní a inovativní, pak je to právě Fun Factory Stronic Drei, který bude pro vás ideální. Pulsátor se od vibrátoru liší a přináší úplně jiný druh stimulace, pulsuje dopředu a dozadu, takže velmi dobře simuluje pohyby jako při běžném milování. Vybíráte z deseti různých intenzivních pulzujících programů, takže si můžete nastavit program podle aktuální nálady. Je vodotěsný, takže si „svou chvilku“ můžete užít v posteli, na pohovce nebo ve vaně či sprše.