Přemýšlíte, jakým vánočním dárkem poděkovat Vaším věrným klientům za jejich důvěru a spolupráci? Věnujte jím dárkové poukázky od Firmy na zážitky, díky nimž mohou se svými blízkým zažít neopakovatelné zážitky. Vánoční dárkové poukázky se mohou stát také milou pozorností pro zaměstnance Vaší firmy. Některé z dárkových poukázek lze také uplatnit při nakupování v mnoha obchodních řetězcích.

Poděkujte Vaším zaměstnancům za celoroční spolupráci dárkovou poukázkou od Firmy na zážitky

Po náročném pracovním týdnu poskytne jedinečnou příležitost k relaxaci jeden z nejmodernějších aquaparků ve střední Evropě, mezi něž bezpochyby patří ten v Praze Čestlice. Vip dárkový Aquapalace voucher do tohoto aquaparku potěší děti i jejich rodiče. Těšit se lze na nekonečnou dávku dobrodružství, ničím nerušenou relaxaci i pořádnou dávku adrenalinu během vodních radovánek. Kdo miluje legraci, tomu by rozhodně neměl tento vodní komplex uniknout. Ať už venku mrzne, až praští, nebo naopak venkovní teploty boří v létě rekordy, v Aquapalace Praha si zaplavete v každém ročním období. Součástí areálu je pět skvělých atrakcí, na nichž se vyřádí, jak malí, tak velcí. Nudit se nebude ani dospělý doprovod. Rozhodně si nenechejte uniknout dvanáct tobogánů včetně toho nejdelšího v České republice, tobogán Canyon s divokou řekou, 450 m dlouhou řeku vinoucí se celým Vodním areálem či umělé vlnobití. Zcela netradiční záležitostí je Spacebowl, který se točí po spirále vysokou rychlostí. Na každodenní starosti zapomenete hravě během návštěvy v saunovém světě.

Radostné nakupování sportovního vybavení s dárkovou poukázkou do Sportisima

Ještě větší radost z nakupování sportovního vybavení budou mít Vaši zaměstnanci s dárkovou poukázkou do Sportisima. Tu můžete koupit již dnes zde www.vipvoucher.cz/znacka/sportisimo-s-r-o/. Sportisimo patří k předním maloobchodním prodejcům zaměřeným na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Milý personál rád poradí a zodpoví nejrůznější dotazy. Některé ze zboží tohoto obchodu se může stát také milým vánočním dárkem pro rodinné členy, kamarády nebo partnery. Velmi podobně lze naložit také s Cinestar dárkovými poukazy, díky nimž lze shlédnout filmy v 3D provedení.