Elektronická zařízení a technika se v posledních desetiletích vyvíjí nesmírně rychlým tempem a stává se běžnou součástí našeho každodenního života. Své významné uplatnění nachází i při videokonferencích. Pokud jste dostali za úkol uspořádat videokonferenci, pak se bez technického vybavení neobejdete. Přesvědčte svého šéfa, že jste zaměstnancem na správném místě.

Výhody videokonferencí

Videokonference zažívají v současné době svůj boom a řadí se mezi stále oblíbenější způsob komunikace. Jejich nespornou výhodou je možnost spojit lidi, jež se nacházejí v různých koutech světa. Navíc šetří čas a finance. Avšak aby (video)konference probíhala plynule, je třeba zajistit především kvalitní ozvučení a AV techniku. Kromě technického vybavení se také neobejdete bez připojení k internetu.

Co je potřeba k videokonferenci?

Aby videokonference splňovala svoji funkci je potřeba zajistit špičkové technologie konferenčních systémů. Pro videokonference je třeba vybírat videotechniku a audiotechniku od renomovaných značek. Díky čemuž si zajistíte videokonferenci na nejvyšší úrovni. Navíc bude moci sdílet nejrůznější soubory, tabulky a jiná data, která budou šifrována, tak aby se nedostaly do nepovolaných rukou. Své uplatnění může také najít tlumočnická technika, ozvučení místnosti či měření akustiky.

Videokonference na míru

Pro návrh a realizaci videokonference není od věci se obrátit na odborníky, kteří připraví pro vás řešení na míru přesně podle vašich potřeb. V této oblasti vyniká společnost AVT Group, která je schopna zajistit videokonferenční systémy pro malé i velké firmy. Ve spolupráci s architekty a facility manažery navrhuje audiovizuální vybavení videokonferenčních místností a ostatních místností a budov od roku 2013.

Nechte si vyřešit videokonferenci do posledního detailu. Více informací získáte na jejich webu.