Prestashop je řešení internetového obchodu s otevřeným zdrojovým kódem, které vám umožní vytvořit váš online obchod a mnohonásobně rozšířit vaše podnikání. Jeho vlastnosti, jako je bohatá funkčnost, nenáročná na údržbu a bezplatná řešení, lákají vývojáře k vytváření webových stránek elektronického obchodu prostřednictvím této platformy. Stačí se obrátit na oficiálního PrestaShop partnera, kterým je společnost na 1presta.cz. Jeho odborné znalosti vám mohou pomoci vytvořit moderní eshopy, které se snadno spravují a umí okamžitě zaujmout.

PrestaShop se snadno používá

S PrestaShopem se snadno pracuje a má uživatelsky přívětivé rozhraní, které uživatele bez námahy naláká. Když si najmete vývojáře PrestaShopu, odemykáte celý svět potenciálního rozvoje eCommerce, který může s vaší firmou dělat zázraky. A vzhledem k tomu, že eCommerce je rychle rostoucí aréna, PrestaShop je perfektní a snadno použitelná volba. Díky širokému výběru modulů můžete snadno spravovat všechny sekce vašeho webu. Pokud znáte jednoduché koncepty webhostingu, můžete si jej jednoduše stáhnout a nahrát na svůj server a poté vám instalační program PrestaShop pomůže s procesem instalace.

Náklady

PrestaShop má nulové náklady na první instalaci a nainstaluje všechny základní funkce pro počáteční provoz vašeho obchodu. Pokud tedy chcete v rámci vývojářských služeb PrestaShopu rozšířit funkčnost svého obchodu pro růst vašeho podnikání, musíte si zakoupit doplňky podle svých požadavků a obchodní strategie. PrestaShop má doplňkový trh, který obsahuje mnoho modulů podle vaší obchodní strategie.

Další výhody

PrestaShop je open source, efektivní a inovativní řešení se všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření internetového obchodu. Jeho funkce orientovaná na výsledky umožňuje uživatelům komunikovat prostřednictvím dobrého uživatelského rozhraní, které pomáhá zvýšit online prodej. Snadno se instaluje a stahuje a může běžet při nízké rychlosti internetu, která uživatelům poskytuje maximální UX při nakupování ve vašem e-shopu. Nejlepší vlastností PrestaShopu je rozšiřitelnost a integrita. PrestaShop vám umožňuje rozšířit funkčnost bez jakýchkoli změn v jeho základních souborech. Mnoho integrací platebních metod je k dispozici zdarma. Jakoukoli změnu na vašem webu lze provést vytvořením modulu. Zjistěte více informací o možnostech tohoto systému na 1Presta.cz.