Každý člověk je od přírody hravý, záleží jen na tom, jakým směrem svou hravost využije. Někdo se dá na pletení, jiný si hraje s míčem, dalšímu imponují počítačové hry. Ty dokážou zpravidla zaujmout velké i malé. Pro hraní počítačových her je třeba řádné vybavení. Není však herní počítač jako herní počítač, herní PC sestavy se mohou diametrálně lišit. Jak tedy poznat tu správnou sestavu? Je důležité určit si priority, zejména jaké hry budete chtít hrát.

Vybíráme podle her

Někteří jsou nenároční, vystačí si se staršími hrami a nepotřebují tudíž tu nejnovější a nejvýkonnější grafiku. Nároční hráči však vyžadují špičkovou kvalitu obrazu, musí mít rychlý procesor a rovněž dostatek operační paměti, aby jejich PC zvládl i ty nejnovější hry. Důležité také je, jak často se hraní her budete věnovat. Podle toho se potom vybírá ta nejvhodnější herní sestava.

Pro méně náročné hráče stačí levnější varianta PC herní sestavy, kterou je Bobcat. Navzdory nižšímu rozpočtu podávají velmi solidní výkon, v nižším nastavení umožňují zahrát si i náročnější hry. Potrpíte si na ty nejmodernější hry? Čekáte netrpělivě a odpočítáváte vteřiny do spuštění nové hry do prodeje, abyste si ji mohli honem zahrát mezi prvními? To znamená, že jste nejen náruživým hráčem, ale navíc hrajete ty nejmodernější a tudíž nejnáročnější hry. Na to potřebujete vhodné vybavení, kterým pro vás může být některá ze sestav Tiger, Zombie machine nebo Elite gamer, které jsou koncipovány pro maximální výkon. Myslí také do budoucna, proto mají rovněž rezervu výkonu pro ty nejnáročnější hry, které ještě nespatřily světlo světa. Patří tak k absolutní špičce, co se týká výkonnosti herních PC. Spolehněte se na profesionálně sestavené PC herní sestavy, které vám budou spolehlivě sloužit a postarají se o hodiny vaší zábavy.