Blíží se váš maturitní či jste pořadateli jiného typu plesu? Chcete si odnést originální památku ze firemního nebo soukromého večírku či oslavy? Fotokiosek ke svému provozu potřebuje jen velmi, za to je zárukou velké zábavy. Jen málokdo odolá nechat se zvěčnit v neobvyklých pózách či situacích. Pokud chcete, aby se všichni na vaší akci bavili, je fotokiosek zárukou úspěchu.

Nebojte se odvázat

Fotokiosek, potažmo fotobudka, je synonymem obrovské zábavy a věřte, že pokud se ve fotokiosku někdy ocitnete se stejně naladěnými přáteli či kolegy, nebudete chtít pustit ostatní na své místo a nechat je, aby si i oni vytvořili nezapomenutelné, originální a především úsměvné momentky v podobě fotografií.

Fotokiosek je fotobudka, ve které se odvážou i ti největší puritáni a nechají se zlákat k velké zábavě.

Co je potřeba k objednání fotokiosku?

Fotokiosek vyžaduje minimální prostor cca 3 x 3 m a 2,5 m do výšky, elektrickou zásuvku (230 V), větší stůl na rekvizity, Wi-Fi je výhodou (pro sdílení fotek na Cloud).

Fotokiosek sdílí fotky na Cloud a pomocí QR kódu si jej můžete ihned stáhnout do mobilu a především fotky tiskne ihned na místě.

Fotokoutek pro každou zábavu

Fotokoutek, zajištěný z webu fotokoutek.fun, je vybaven profesionální tiskárnou značky DNP a Mitsubishi, která Vám fotky vytiskne v řádu několika vteřin. A to činí fotokoutek právě tak úžasným. Kvalita tištěných fotek je ve vysoké kvalitě, nepoznáte rozdíl od vyvolávaných fotek ze studia. Kvalita fotek je téměř nerozeznatelná od profesionálně vytvořených fotografií.

Díky digitálnímu pozadí si můžete vybrat z 200 druhů motivů, které mohou tématicky podpořit celou akci, kromě toho máte k dispozici mnoho různých rekvizit.

Grafické proužky na míru jsou stále více oblíbené, protože podtrhnou sílu okamžiku a vy budeme mít vždy krásnou vzpomínku.