Trh je přesycený výběrem podlah, proto není těžké uspokojit i nejnáročnější zákazníky – od koberců po skutečné dřevo, dlaždice, vinyl, laminát – každý typ podlahy vyhovuje jiné místnosti a také rozpočtu. Ačkoliv můžete mít mnoho požadavků na dekor a design nové podlahy, nejdůležitější faktorem při jejím výběru zůstává především funkčnost, odolnost a dlouhá životnost, přece jen podlahu nekupujete každý rok novou.

Útulný pokoj

Pokud chcete, aby byl váš pokoj útulný a teplý, rozhodně zapomeňte na dlažbu, která z vašeho pokoje vytvoří dojem „garáže“. Útulnosti dosáhnete kobercem, ovšem počítejte s větší údržbou a problémy, pokud máte doma alergika nebo jím jste sami.

Buďte praktičtí

Koberec není příliš praktický, zejména v kuchyních, koupelnách a když máte domácí mazlíčky. Takže pevná podlaha je rozhodně lepší volbou.

Dřevo, vynil, laminát…

Dřevo je jednou z možností, pokud nedůvěřujete novým modernějším metodám. Ačkoliv je dřevo dlouhodobě oblíbeným materiálem, je i dřevěná podlaha stále na vrcholu módních trendů podlah. Klikněte zde a přesvědčte se sami, že dřevěná podlaha se skvěle hodí do každého interiéru.

Další možností je vynilová podlaha, která nabízí několik fantastických možností. Skvělou věcí na nové generaci vinylových podlah je jejich snadná instalace, odolnost a snadné čištění. Kromě toho jsou antistatické a antibakteriální. To z nich činí typ podlahy vhodný do celého domu, včetně koupelny nebo kuchyně, kde hrozí větší riziko vlhkosti. Zjistěte více o vynilových podlahách a objevíte široký výběr dekorů hodících se do každého interiéru.

Dřevěné podlahy FloorClic jsou dodávány ve velkém množství barev a představují atraktivní řešení problému hluku v bytě, protože jsou vyrobeny z hustého vinylu. Je to také perfektní ve vlhkém prostředí, protože na rozdíl od skutečného dřeva nebude nehrozí žádné deformace a poničení.

Podlaha je velká investice, takže se ujistěte, že jste se rozhodli moudře.