Dostali jste se do situace, kdy neodkladně potřebujete určitý finanční obnos? Na tom není nic divného. Občas se to stává každému. Pokud jste majiteli auta, máte jedinečnou příležitost využít služeb autozastavárny. Získáte tak výhodnou půjčku za bezkonkurenčních podmínek.

Zastavte osobní nebo firemní vozidlo

Pořád ještě nechápete? Prostě a jednoduše využijete služeb autozastavárny Praha nebo vám poslouží zastavárna aut Brno a získáte půjčku – finanční obnos. Zastavit můžete kdejaké vozidlo – od osobního auta přes stavební stroj, motorku až třeba po letadlo. Do autozastavárny můžete dát jak vozidlo v osobním vlastnictví, tak i firemní vozidlo (za jasně stanovených podmínek).

Co vše budete kromě vozu potřebovat?

Abyste mohli využít půjčku se zástavou auta, budete potřebovat vozidlo, doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas), platný technický průkaz vozidla a platné povinné ručení. Autozastavárna Praha a auto do zástavy Brno vám dokážou nabídnout v zástavě auta ty nejlepší podmínky. Jde jim totiž ze všeho nejvíce o spokojenost klientů. A že klienti spokojeni jsou, o tom svědčí skutečnost, že se do zastavárny Praha neustále vracejí.

Máte servisní knížku? Vezměte ji s sebou!

Pokud chcete, aby cena odhadu vašeho auta byla co nejvyšší, a tím pádem byl co nejvyšší i finanční obnos, který můžete získat, vezměte s sebou například servisní knížku. Tato skutečnost bude promítnuta ve výši poskytnuté výpůjční částky.

Zastavárna aut Praha vám nabízí rychlou finanční pomoc. Auto do zástavy Praha nabízejí tuto pomoc jak soukromým osobám, tak i podnikatelům.

Jak na exotickou dovolenou

Autozastavárna je skvělou možností, jak získat finanční prostředky například na báječnou dovolenou. Pokud se rozhodnete odletět na delší exotickou dovolenou a auto nebudete během čtyř týdnů potřebovat, využijte služeb společnosti zastavtoauto.cz a můžete vyrazit.