Hledáte víno, které Vám zachutná hned po prvním ochutnání? Španělské víno Old Porter Vás nadchne svou jedinečnou chutí, pestrou barvou i krásnou vůní.

Perla mezi červenými víny – víno Old Porter

Červené víno Old Porter pochází ze španělského vinařství Perez Barquero. Víno bylo vyrobeno z odrůdy Pedro Ximenéz a je pro něj charakteristické zrání čtyři roky v sudech systémem „Solera y Criaderas.“ Svůj původ víno nachází v regionu D. O. Montilla – Moriles. Víno Old Porter z vinařství Pérez Barquero je má sladkou, jemnou a plnou chuť s komplexní vůní rozinek. Svou barvou připomíná odstíny mahagonu a jodu. Víno se doporučuje uchovávat při teplotě 15-20°C. Doporučuje se podávat lehce vychlazené. Španělská vína Old Porter se skvěle hodí ke konzumaci dezertů i předkrmů. Hojně se tedy používají jako aperitiv i jako digestiv.

Kde pořídit víno Old Porter?

Španělská vína Old Porter můžete za skvělou cenu pořídit v internetovém e-shopu společnosti BMC Brno. Kamennou prodejnu najdete v moravské metropoli Brně. Právě tato prodejna www.oldporter.cz nabízí ucelenou nabídku vín Old Porter, v jiných specializovaných prodejnách můžete obvykle zakoupit pouze vybrané druhy vína Old Porter. Díky společnosti BMC Brno tak můžete darovat například k narozeninám nebo blížícím se Vánocům jako dárek růžové, červené nebo bílé víno Old Porter. Jedinečného zážitku u růžového vína Old Porter docílíte, když do sklenice s tímto vínem přidáte kostky ledu. Těm, kteří rádi k vínu pojídají plísňové sýry, paštiky nebo dezerty, doporučuje společnost BMC Brno dopřát si červené víno Old Porter se třinácti procenty alkoholu. Bílé víno Old Porter představuje ideální alkoholový nápoj ke smetanovým zákuskům.