Vaše nohy jsou celý život namáhané, nosí vás a podle toho by také měla vypadat péče o ně. Nohy si odpočinou pouze při vašem spánku, proto by péče o ně měla být důkladná a častá. Vaše nohy si zaslouží rozmazlovat, proto jejich péči, alespoň jednou za čas, přenechte odborníkům pedikérského salónu, jakým je například salón Pohoda, který působí v Pelhřimově a nově také v Pacově.

Nechte své nohy rozmazlovat

Pedikůra Pacov již je plně v provozu a stejně jako v Pelhřimově i v Pacově se vašim nohám dostane odborné profesionální péče. Dopřejte svým nohám lázeň, kterou celá procedura začíná a zbavte se odumřelých buněk. Lázeň je velice osvěžující a vaše nohy nabije energií k další aktivitě. Lázeň si můžete v příjemných podmínkách užívat i hodinu. Po lázni se vám dostane promazání nohou. Přípravek je vždy zvolený podle typu vaší pleti. Zní to lákavě, že?

Perličková koupel nebo masáž nohou jsou nadstandardní služby, kterých se vám dostane nejen v Pelhřimově, ale také v Pacově. Masáže jsou prováděny profesionálně od prstů až po vaše lýtka, což přinese vašim nohám neskutečnou úlevu po celodenním shonu.

Krášlení pro nohy a ruce

Kromě zdravotních přínosů si můžete své nohy a ruce nechat obou salónech zkrášlit. Pokud o své ruce a nohy pravidelně a pečlivě pečujete, postačí jen lak na nehty. Pedikůra a manikůra Pelhřimov je však vybavena také UV gely, proto si po relaxaci a ošetření můžete nechat také udělat modeláž vašich nehtů.

Co můžete udělat pro své nohy doma?

Nehty na nohách si vždy stříhejte rovně, zabráníte tak jejich zarůstání. Na rukách do obloučku. Každý večer před spaním si nohy i ruce promazejte hydratačním krémem nebo mlékem.

Choďte, co nejvíce naboso. Uzavřená bota, ve které se noha potí je ideálním prostorem pro tvorbu plísní. Vzduch je jejich největším nepřítelem. Noste kvalitní obuv, předejdete tak tvorbě kuřích ok a puchýřů.