Macbook patří mezi jedny z nejkvalitnějších notebooku na trhu. Disponují vynikajícím displejem, jedinečným výkonem a také extrémní životností, díky které máte jistotu, že vám bude notebook sloužit dlouhé roky.

Kvalitní produkty od Applu

Již dlouhé roky se macbokk a především pak jeho varianta macbook pro řadí mezi nejšpičkovější modely. Apple na tomto produktu neustále pracuje a zdokonaluje jej, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším uživatelům, kteří na něm potřebují stříhat videa, tvořit grafiku, nebo pracovat s fotografií a 3D objekty.

Macbook se však díky svému výkonu řadí taky mezi to nejdražší, co Apple nabízí a pro velkou spoustu uživatelů se tak stává nedosažitelným zbožím. Tento problém je však možné překonat, pokud víte kde hledat. Macbook pro bazar vám nabízí jedinečné kusy z druhé ruky, které si však svou kvalitou nezadají s novými produkty. Jejich největší výhodou je však samozřejmě velice příznivá cenovka, se kterou se normální prodejci nemohou rovnat.

Mac bazar přináší celou řadu macbooků pro, ale také macbooků air v nejrůznějších specifikacích a celé řadě ročníků. Stačí si tedy vybrat přesně ten, který potřebujete a který pro vaši práci potřebujete.

Záruky

Vůbec nemusíte mít obavy o kvalitu kupovaného přístroje. Stav každého kusu je detailně popsán u jeho specifikace spolu s přiloženými fotografiemi. Na každý kus se navíc můžete jít osobně podívat a zkontrolovat jeho stav.

Každý z nabízených notebooků, které mac bazar nabízí, jsou ověřeny certifikovanými techniky, jejich systém je kompletně přeinstalován, jsou vyčištěné a připravené na to, aby vám mohly sloužit mnoho dalších let. Navíc máte jistotu, že i kdyby se objevila nějaká závada, váže se na produkt smluvní záruka 24 měsíců, tedy dva celé roky, což je stejně dlouhá doba jako u klasicky kupovaných nových produktů. Pokud je tedy Apple vaší vysněnou značkou, již víte, kde jej můžete nakupovat.