Mít vlastní restauraci, ale také jinou společnost, v níž chcete pohostit hosty něčím lahodným k jídlu, nebo pití znamená mít spolehlivý zdroj, kde nakoupíte kvalitní potraviny, z nichž budete vše potřebné připravovat. Mnoho firem, obchodů i dalších nakupuje velká gastro balení s lahodnými potraviny ze Španělska díky značce BASSTA, kterou na náš trh přináší společnost BMC s.r.o. z Brna.

Vyberte si z bohaté nabídky to, co potřebujete

Na webových stránkách https://www.bassta.cz/ najdete kompletní nabídku potravin ze Španělska i dalších zahraničních zemí. Jmenovat můžeme např. koření, špičkové olivové oleje, olivy, konzervované ovoce z těch nejlepších sadů a oblastí, kde svítí slunce celý den a na kvalitě výrobků je to velmi znát. Nechybí ani krájené žampiony, lahodný tuňák, sterilovaná zelenina…

Oblíbený mezi odběrateli je např. ananas v plechovce, který můžete koupit v různě velkých baleních, a to v plechovce o obsahu 3 050 g, 850 g nebo 565 g. Z konzervovaného ovoce je možné sáhnout i po půlených broskvích, hroznovém kompotu, půlených hruškách, mandarinkách dílcích, půlených meruňkách nebo třeba ovocném koktejlu, v němž je spousta ovoce. Ovocný koktejl se skvěle hodí např. k přípravě zmrzlinových pohárů, palačinek s ovocem a podobně.

Rajčata pro vaše polévky, přípravu omáček i salátů

Z konzervované zeleniny patří k velmi vyhledávaným rajčatové výrobky. Co třeba drcená rajčata – POLPA FINE DI POMODORO v balení o 4 050 g? Anebo vám víc vyhovují krájená rajčata? Ta jsou zde v balení 2 500 g nebo 400 g. Nechybí ani rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji 195 g nebo 2 950 g. Vhod vám přijdou i rajčatová omáčka nebo rajčatový protlak.

Kompletní nabídku najdete na bassta.cz, kde se můžete podívat i na další projekty společnosti BMC Brno, jejíž prodejnu najdete v centru Brna na ulici Jugoslávské.