Na dovolenou můžete jet v podstatě kamkoliv. I týden na chatě nebo chalupě, kousek od domova může být dovolená, kterou si zamilujete a která vám poskytne několik příjemných dní, kdy odpočíváte a nic neděláte. Někdo vidí jako dovolenou jen pobyt u moře, jiný zase na dovolenou jezdí jen a zásadně do hor. Plánujete dovolenou u moře? Pak máte na výběr velkou spoustu destinací.

Kam tedy jet na dovolenou?

Máte-li omezené možnosti, pak musíte vybírat z toho, co máte. Pokud nemáte k dispozici automobil a letadlem se bojíte cestovat, zůstává vám k dispozici autobus. Je to poměrně častý a osvědčený způsob cestování, máte relativní pohodlí, nemusíte řídit, cesta je také poměrně finančně dostupná. Ne vždycky se však cesta autobusem vyplatí, protože upřímně jet třeba dva dny v autobuse někam dál na dovolenou, to ne všichni uvítají. Proto volíte taková místa, která jsou blíž a dostupná. Například to může být Chorvatsko.

Chorvatsko autobusem může být zábava! Je to místo, které je autobusem dostupné, nebudete v něm trávit několik desítek hodin, takže si užijete plnohodnotnou dovolenou. A Chorvatsko je opravdu nádhernou zemí. Stačí si vybrat jeden z mnoha ostrovů, kde strávíte dovolenou a pak už si jen naplno užívat! Někdo může zabrousit po památkách, přírodních rezervacích, jiný bude odpočívat u moře. Stačí si jen vybrat program!

Cenově dostupná dovolená

Dovolená by podle vašich parametrů měla být co možná nejlevnější, protože třeba pro čtyřčlennou rodinu už je to zátěž na finanční rezervu? Raději proto volíte dostupnější země, způsoby cestování a podobně? Nejlevnější dovolená vám přináší možnost si vše naplánovat přesně podle vašich představ, požadavků a potřeb. I s napjatým finančním rozpočtem nebo s cestou autobusem může být dovolená skvělá! Jen musíte vědět, kde vybírat!