Nevíte si rady s výběrem dárku pro blízkého k narozeninám? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a darujte originální dárky.

Jízda ve Ferrari jako dárek

Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Třebaže víte dostatečně dopředu, kdy se narozeninová oslava uskuteční, necháváte velmi často výběr dárku na poslední chvíli. Možná doufáte, že časem dostanete skvělý nápad na dárek nebo že se Vám něco zalíbí při návštěvě nákupního centra. Ruku na srdce, čím je oslavenec starší, tím složitěji se dárek vybírá. Na druhou stranu i v tomto případě můžete zůstat originální a věnovat dárek skutečně od srdce. Snem každého muže je projet se alespoň jednou v životě Ferrari. Poukázku dech beroucí jízdu ve Ferrari můžete ještě dnes koupit na tomto internetovém portále www.firmanazazitky.cz. Díky Firmě na zážitky se můžete projet v jednom z nejrychlejších kabrioletů světa. Ferrari 488 Spider Vás ohromí svým fascinujícím designem i jízdními vlastnostmi. Z nulové rychlosti umí za pouhé tři vteřiny zrychlit na stovku. Nezapomenutelné zážitky si oslavenec odnese také z delikatesní večeře, která se může stát velkým překvapením.

Kam s dětmi za zábavou?

Na internetovém portále Firmy na zážitky objevíte také celou řadu tipů na narozeninové dárky pro ženy i děti k nejrůznějším příležitostem. S dětmi si užijete bezpochyby bezva den v Aquapalace Praha, který patří k největším vodním rájům ve střední Evropě. Ve třech palácích vodního světa s tobogány i menšími skluzavkami si každý najde to, co ho bude nejvíce bavit. Dospělí najdou bezva místo pro odpočinek v saunovém světě.