Nejde si nevšimnout, kolik se kolem nás objevilo samoobslužných automyček. Stejně tak je nepřehlédnutelné, jak si je lidé oblíbili, a že je v nich stále napilno. Mají mnoho nesporných výhod, jsou snadné na obsluhu, setkat se s nimi můžeme v místech, kde se běžně denně pohybujeme… Pokud u vás kvalitní samoobslužná automyčka chybí, můžete si ji bez obav pořídit, a to třeba ke stávajícímu podnikání, které již řadu let provozujete.

Seznamte se s BKF CarWash

U nás si můžete pořídit samoobslužné bezkontaktní automyčky od společnosti BKF CarWash. Protože nabízí myčky aut, které jsou mezi řidiči značně oblíbené, nabízí vám výborný potenciál podnikatelského úspěchu. Tento typ automyček nevyžaduje stálé zaměstnance. Řidiči svá vozidla umyjí bez toho, aby majitel automyčky musel jakkoli pomáhat nebo asistovat. Naopak, ten se může věnovat činnosti, které potřebuje.

U zařízení BKF se můžete spolehnout na stoprocentní spolehlivost a uživatelský komfort. Nechybí bohatý výběr doplňků a nadstandardně vybavené verze, čímž lze vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Produkty této firmy vznikají s myšlenkou na zisk budoucích majitelů automyček.

Vyberte si typ automyčky dle svého přání

V nabídce BKF najdete automyčky několika typů. Jedná se o kontejnerové, modulární a portálové automyčky, nebo automyčku BKF mono.

Kupříkladu portálová automyčka může výborně doplnit vaše stávající podnikání. Díky „portálu“ si přijdou na své osoby, které nemají v oblibě používání samoobslužného systému. Zákazníci myček nejvíce volí rychlé bezkontaktní mytí, ale občas rádi využijí pro kompletní vyčištění portálovou myčku. Jedná se o moderní produkt s prodlouženou životností, pružnými konfiguracemi nastavení, antikorozním povlakem i personalizací vzhledu myčky.

Více informací najdete na bkfcarwash.cz.