Každý řidič by měl být ohleduplný a měl by dodržovat předpisy. Bylo by hezké, kdyby tomu tak skutečně bylo. Ve skutečnosti jsou vozovky plné agresivních a bezohledných řidičů, kteří myslí často jen na své blaho. V mnoha případech neváhají zaparkovat na místě, kde je zakázáno parkovat nebo na vyhrazeném parkování. Je nepříjemné takové situace řešit. Možná, že jste se s něčím takovým už mnohokrát setkali.

Využijte sloupky a zábrany

Značka dokáže odradit slušného řidiče od parkování na místě, kde parkovat nemůže. Neposlušného řidiče však značka neodradí. Odradí ho ovšem sloupky a zábrany, které nabízí společnost Topznak. Přímo na svém webu nabízí širokou nabídku sloupků a zábran. Můžete mít pevné sloupky nebo sklopné sloupky, motýlky a zábrany. Pokud je na daném místě nepřípustné, aby se tam dostala jakákoliv motorová vozidla, ideální je pořídit pevné sloupky, následně se vám nestane, že by se na dané místo kdokoliv dostal. Pokud je potřeba, aby se na dané místo dostala jen určitá vozidla, je vhodné vybrat sklopné sloupky. Jsou vybaveny cylindrickým FAB zámkem a majitel klíčů je může kdykoliv sklopit. Něco takového se skvěle hodí i na parkovacích místech.

Když vám v jednom kuse stojí cizí vozidla na vašem parkovacím místě, stačí na místo nainstalovat sklopnou zábranu a už se vám nestane, že by vám tam kdokoliv vjel. Sloupky a zábrany nejsou drahé, jedná se o malou investici, kterou ovšem zajisté oceníte. Jde o velmi kvalitní sortiment, který je odolný a má velmi dlouhou životnost. Sloupky i zábrany jsou opařeny červenou reflexní fólií, takže si dané překážky řidiči všimnou i tehdy, pokud bude tma nebo špatná viditelnost. Můžete si vybrat z variant s komaxitem nebo žáruvzdorným zinkem, obě varianty jsou odolné vůči korozi. Vyberte si ze sortimentu sloupků a zábran, najdete ho na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.