Módní trendy nastupují na scénu a v případě kabelek tomu není jinak. Pokud chcete vypadat i po překlenutí roku stylově a šik, neměli byste vnímat jen trendy ve světě kalhot nebo kabátů, ale i na poli zmiňovaného módního doplňku, bez kterého by outfit nebyl dokonalým outfitem. Jaké konkrétní dámské kabelky se dostanou do popředí a jaké konkrétně stojí příští rok za hřích?

Prošívané kabelky po vzoru luxusních sester

Nebudeme říkat, že luxusní kabelky světových značek jsou ideální na koupi. Ne každý má tak velký rozpočet. Pokud se však rozhodnete koupit si novou krásku do své sbírky, jděte v jejich stopách, respektive ve stopách jejich designů. Zajímat vás budou především prošívané alternativy, které jsou moderní, neokoukané, nadčasové a velmi originální.

Taková prošívaná kabelka může mít mnoho podob. Může se jednat o vkusnou alternativu přes rameno, ale také se může jednat o větší shopping bag vhodnou například na vaše každodenní docházky do práce.

Kožené verze nestárnou

Nemusíte si nutně kupovat pravou koženou kabelku, ale pokud bude kožená (nebo bude mít alespoň motiv kůže), zaujmete s ní a zabodujete (alespoň u módních stylistů, kteří si módní doplňky hlídají). Právě vzor kůže se jeví jako nadčasový a nestárnoucí, proto i příští rok se kabelky tohoto vzoru dostanou (nebo spíše zůstanou) do módy.

Noblesně vypadá hlavně alternativa hadí nebo krokodýlí, nejvíce vyniká na světlejších alternativách módního doplňku. Nebojte se hnědé, béžové nebo podobně světlé alternativy.

Výrazné popruhy pro zpestření looku

Pokud chcete svůj outfit ještě více zpestřit, aniž byste však museli sahat po příliš vzorované kabelce, můžete zvolit naprosto jednoduchou alternativu, která však bude doplněna o výraznější popruh. Ten může nést klidně i folklorní nebo jiný, podobně výrazný motiv. Nemusíte se bát ani takových variant, kdy je popruh potištěn logem značky.

Takové kabelky opět mohou být mnoho variant a velikostí. Kromě drobné malé kabelky to mohou být i crossbody větší velikosti.