Naše oblečení o nás napovídá víc, než bychom někdy tušili. A bonzuje i na vás, pánové. Schválně, poznáte se?

Pan praktický

Vaše oblečení má všude spousty kapes a nejblaženější jste, když seženete originální army vestičku. Do ní se toho totiž vejde asi jako do průměrného psacího stolu.

Na vašem stylu není nic špatného, aspoň máte vždy všechno po ruce, ale měli byste si dát pozor na dvě věci. Tento styl nesedí roztržitým, protože se začnou v množství svých kapes ztrácet. A také pamatujte na to, že když jdete na rande, měla by jít praktičnost na chvíli stranou.

Cool týpek

Pokud sledujete módní trendy a nejdete ani vysypat koš, aniž byste si natáhli džíny, co zrovna frčí a značkové tričko, je řeč právě o vás. Dokážete vždycky přesně vyhmátnout ten pravý doplněk, ať už jsou to sluneční brýle nebo šátek.

Dívky vás milují, ale to vy víte. Není to však jen kvůli tomu, že dokonale oblečení vypadáte skvěle. U vás mají holky záruku, že nebudete na nákupech dostávat kopřivku. Jste na ně totiž zvyklí.

Pohodář

Provokujete své rodiče vytahanými kalhotami a mikinami s kapucí? Je vám jedno, že vaše oblečení vypadá jako navrstvený pytel? Není divu, ceníte si totiž ze všeho nejvíc své svobody, pohodlí a rozletu. Cokoliv upnutějšího by vás jen brzdilo.

Dívky na vás milují vaši toleranci. Vaše krédo je žít a nechat žít.

Frajer

Ulítáváte na upnutých tričcích s co nejkratšími rukávy, aby byly vidět vypracované svaly? Nebo na sobě v ideálním případě nemáte žádné tričko? Vážíte si svého těla, pracujete na něm a chcete ho předvádět. Nepotřebujete vůbec mluvit, abyste zaujali holky.

Jen si dejte pozor, ať to nepřeženete s obdivem k sobě samým.

Sporťák

Vás nikdo nepodezírá, že se oblékáte kvůli děvčatům. Vaše tepláky a šusťáky mluví jasnou řečí. Jste sportovci. Pohyb na jakýkoliv způsob je vaší vášní a věnujete mu všechen volný čas. Na děvčata nemáte ani pomyšlení, ale to nevadí. Jednoho dne potkáte v lanovém centru tu pravou.

Drsňák

Pokud máte zálibu v černých tričkách s lebkami a kůži, jste jasní drsňáci. S takovým oblečením se pojí také nepokojný životní styl. Zběsilé večírky, hlasitá hudba, stížnosti sousedů, sem tam nějaká rvačka, tak to máte rádi.

Děvčata vás milují, protože se s vámi cítí v bezpečí a ví, že vždycky zažijí nějaké to dobrodružství..