Ať už potřebujete plně vybavit produkční pracoviště nebo nahrávací studio, budete potřebovat nejen kvalitní vybavení, ale rovněž i zkušenosti s tvorbou vhodných akustických podmínek. A ty můžeme poskytnout my.

Nabízíme svým klientům širokou škálu služeb od konzultací až po kompletní servis včetně zapojení techniky a školení. V oboru pracujeme již nějaký ten pátek a máme za sebou celou řadu spokojených klientů.

Naše služby poskytujeme na míru, takže pokud nedisponujete takovými prostředky, abyste si mohli dovolit zařídit si studio těmi nemodernějšími komponenty, není potřeba házet flintu do žita. Dokážeme se přizpůsobit vašim finančním možnostem a vytvořit pro vás projekt, který i s omezeným rozpočtem bude dostatečně kvalitní a pro vás zcela dostačující.

Dobrá akustika je základ

I naprostý laik moc dobře ví, že při práci se zvukem je potřeba dokonalá prostorová akustika. A té není jednoduché dosáhnout. Potřebujete k tomu nejen vhodně navržené prostory, ale rovněž odpovídající techniku. Každé zvukové studio by rozhodně mělo být navrženo profesionály, kteří se v tomto odvětví dobře vyznají.

Zvládneme navrhnout studio s co nejlepší akustikou, aby zcela splňovalo požadavky klienta. To znamená nejen upravit dané prostory tak, aby byly vhodné pro práci se zvukem, ale rovněž použít i moderní techniku, která slouží k nahrávání zvuků. Dodáme nejmodernější zařízení, díky kterému můžete nahrávat čistý zvuk prostý šumu, případně si s nahraným zvukem dále různě hrát tak, aby vám jeho konečná podoba vyhovovala.

Technika

Při práci s ozvučením jsou důležité hlavně mikrofony, na kterých se šetřit nevyplácí. Ty nejlepší typy dokáží zaznamenat věrný čistý zvuk. Ten je pak pomocí zvukových karet přepracován do digitální podoby, díky čemuž s ním můžete následně pracovat tak, jak se vám zlíbí.