Úklid je běžnou součástí každého z nás, někdo úklidu věnuje poměrně hodně času a jeho domácnost se jen leskne, jiný uklízí tak, aby bylo doma čisto, ale moc to nepřehání. Doma zvládáte úklid poměrně snadno, se správnými úklidovými prostředky, případně pomocníky je to hračka. Když se navíc zapojí celá rodina, pak je to jednoduché a trvá to chvíli. Velké podniky na úklid musí myslet také, ale tam už jeden nebo dva lidé nevystačí. K tomu už je nutno sáhnout po správné úklidové technice, která zajistí potřebný komfort a jednoduché čištění spolu s úklidem. Jaká technika vám může pomoci?

Stroje na mytí podlahy

Mytí podlahy je ve velké hale, velkém podniku nebo na obrovském prostoru zaměstná hned několik lidí nebo jednoho na opravdu hodně dlouhou dobu. Není jednodušší pořídit si stroj, který by vám v tomto ohledu mohl hodně usnadnit život? Takové scrubmastery jsou ideálními pomocníky. Například Scrubmaster B12 je kompaktní a praktický stroj na mytí podlah a čištění menších ploch. Snadno se přepraví z místa na místo, jednoduše s ním můžete pohybovat. Ovládá se skrz rukojeť, je skladný a kartáče, kterými disponuje, pomáhají čistit kraje, hladké i tvrdé povrchy podlah. Stačí ho jen dobít a můžete uklízet tam, kde je to potřeba.

Pomoc s venkovním úklidem

Využijete spíše přístroj, který bude nápomocný při pracích nebo úklidu venkovních prostor? Nevíte, jaká značka bude ta ideální pro vás a vaše potřeby? Chcete prověřenou a kvalitní značku? Pak je to Multicara. Jde o německou značku kompaktních nosičů nástaveb a transportérů. Má dlouholetou tradici, víc jak osmdesát let zkušeností a široká nabídka užitkových vozidel se hodí pro celoroční využití. Své uplatnění najdou stroje například v komunální oblasti, zahradnictví, stavebnictví nebo při likvidaci odpadu.