Blíží se narozeniny Vaší drahé polovičky a ráda byste mu tentokrát připravila romantické překvapení? Nechejte se inspirovat aktuální nabídkou Firmy na zážitky a společně s ní nachystejte dárek, který bude věnován skutečně od srdce. Z portfolia společnosti Allegria vybere i ten nejnáročnější klient vysněný romantický pobyt pro dva.

Proč darovat právě romantický pobyt?

Firma na zážitky láká k romantickým pobytům v přírodě, luxusně zařízených hotelích i v netradičním prostředí. Na webovém portále společnosti Allegria objevíte nespočet nabídek ze všech zákoutí světa. Romantické pobyty pro dva umožní odpoutat se od každodenních starostí i všech možných povinností. Po dlouhé době budete mít možnost prožit nerušeně se svou drahou polovičkou pár dní v klidu, aniž byste byli zatěžování všemožnými povinnostmi. Konečně se budete moci nechat rozmazlovat a hýčkat, a přitom si užívat jeden druhého. Romantické chvíle můžete prožít během pobytu v perličkové koupele. Wellness pobyt pro dva láká také do saun, na masáže nebo do fitness. Na jeden víkend dáte zapomenout obstarávání obědu pro celou rodinu a pochutnáte si na delikatesním menu, které pro Vás připraví hotelové restaurace. Ačkoliv se Vám může na první pohled zdát, že to zní jako z pohádky. Opak je pravdou.

Kam na prodloužený romantický víkend?

Velmi lákavě zní především romantický pobyt v ubytování v hotelu Zámeček Janovičky. Toto místo je jako stvořené pro prodloužený víkend především pro ty, kteří milují pohyb. Tento romantický pobyt se pojí ruku v ruce s relaxací v tichém prostředí i nedotčené přírodě. Opomenout nelze ani gurmánský zážitek ve stylové restauraci. Zrekonstruovaný hotel Zámeček Janovičky se nachází v překrásné přírodě východních Čech v regionu Broumovsko. V restauraci prvorepublikového stylu si můžete pochutnat na sezónních a krajových specialitách, při jejichž přípravě je kladen důraz na použití čerstvých surovin od tamějších farmářů.