Surfování na internetu je skvělá zábava, snad každý si v dnešní uspěchané době najde alespoň chvilku čas na to, aby si přečetl zajímavé články. Někdo se rád inspiruje zajímavými recepty, tipy na výlet, návody na vylepšení bydlení nebo se rád dozví zajímavé události z domova, světa, sportu aj. Možností je tolik, ale času je tak málo, ne každý má čas hodiny procházet weby a číst si zajímavé články a někdy je potřeba navštívit mnoho webů než narazíte na informace, které vás skutečně zajímají. Pokud si chcete ušetřit čas, nejlepší by bylo sledovat všechny zajímavé weby na jednom místě. Právě k tomu slouží unikátní projekt na webu cerstvezpravy.cz.

K čemu slouží Cerstvezpravy.cz?

Web má za cíl monitorovat veškeré články na kvalitních českých magazínech a zpravodajských serverech. Tyto články pak třídí do jednotlivých kategorií a návštěvník tak na jednom jediném webu vidí titulky všech článků, které v daný den na každém portálu přibyly. Nemusí tak procházet weby jednotlivě, ale z jediné stránky si může otevřít jakýkoliv článek, který dnes vyšel. Bylo by chaotické, kdyby vše bylo na jedné stránce, proto jsou zde kategorie podle tématiky. Je zde kategorie pro ženy, kterou uvítají ženy i dívky všech věkových kategorií. Kategorii sport uvítá každý sportovní fanoušek, který chce vědět o všem, co se ve sportu dnes událo. Kutilové ocení sekci pro dům a zahradu, kde uvidí všechny zajímavé články s tipy a radami pro vylepšení svého domova. Kategorií je zde samozřejmě mnohem více, od kultury až po bulvár.

Pokud vás titulek nějakého článku zaujme, stačí na něj kliknout a následně se můžete podívat na další související články nebo kliknout na tento článek a automaticky budete přesměrováni na zdrojový web, kde si článek můžete celý přečíst. Web čerstvé zprávy má mnoho zajímavých funkcí. Jednou z nich je možnost vytvoření vlastního obsahu. Je k tomu určená sekce „Moje“. Každý zdroj si můžete označit jako oblíbený, tím se vám přesune do zmíněné sekce a vy v ní uvidíte jen aktuální články ze zdrojů, které vás zajímají. Pro využití této funkce se stačí zaregistrovat a následně si můžete informace o nových článcích nechat zasílat také na email, aby vám neuniklo nic důležitého.