O výškově nastavitelném podvozku mnozí z vás možná slyšeli pouze v souvislosti s automobilovým sportem. Ať už se jedná o rychlostní závody na silničních okruzích nebo o soutěžní rallye v rozmanitém terénu. Ve všech těchto případech je třeba výšku podvozku nastavit tak, aby jízdní vlastnosti automobilu odpovídaly daným podmínkám.

Co je výškově stavitelný podvozek?

Unikátní konstrukce umožňuje nastavovat výšku podvozku podle potřeb pomocí posunu pružiny. Výškově stavitelný podvozek se tedy příliš neliší od klasického podvozku, ale rozdíl spočívá v možnosti posunování pružin stavícími matkami. Ty se pohybují po závitu stavící kostky nebo sportovního tlumiče. Podvozek má určitý rozsah nastavení, takže je možné automobil skutečně vyladit od minimálního snížení až po extrémní hodnotu.

Stavitelné podvozky TATechnix

Tento typ výškově stavitelných podvozků uspokojí nejen soutěžní automobilové jezdce, ale i ostatní náročné zákazníky. Autoservis, který najdete v Děčíně pod označením AUTOKLUBY.CZ s.r.o., nabízí montáž výškově stavitelných podvozků i zájemcům z řad běžných motoristů. Stavitelné podvozky TATechnix lze montovat do všech typů a modelů automobilů. Ke každému stavitelnému podvozku nabízí tento autoservis kompletní sortiment náhradních dílů. Je možné si zakoupit jen určitou část, jako například předek stavitelného podvozku.

Montáž podvozků

Autoservis Děčín provádí odbornou montáž výškově stavitelných podvozků v moderně vybavené profesionální dílně. Samozřejmostí je garance výborné kvality nabízených výrobků. Ovšem stejně důležitá je i odborná montáž. Zákazník tak získá záruku od jedné společnosti. Pro příklad prací prováděných v autoservisu lze uvést montáž sady ramen vozidla VW Passat 3B/3BG nebo výměnu tlumičů, pružin, horního uložení, ramen, tyček a kulových čepů na VW Caddy MK3. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte autoservis, který sídlí v děčínské části Bynov v areálu bývalé Armaturky.