Přijde ti léto u bazénu, na pláži, u báby nebo na táboře rok od roku větší nuda? Tak popadni Jianzi a budeš si přát, aby prázdniny nikdy neskončily! V Asii se tahle hra objevila ještě před Kristovým kázáním, a už tenkrát všichni věděli, že je prostě boží. A letos jianzi konečně dorazila i k nám!

Opeřený nesmysl, který se dá hrát rukama, nohama, hlavou i zadkem se tak snadno ovládá, že vytáhne do hry i nejzarputilejšího nerda. Můžeš hrát sám, ve dvojici, i ve skupině sta lidí, spolupracovat a honit se za odpálením, nebo si natáhnout síť jako profesionální jianzista a hrát tým proti týmu. A nejlepší je, že jianzi se naučí hrát každý během pár minut!

Zábava pro každého

Stylový sport, u kterého budeš vypadat jako z kung-fu filmu, naplní každou volnou chvíli skvělou zábavou a přiláká i spoustu nových kámošů.

A aby to kopání nebylo jen tak, na konci léta, 31. srpna se v Praze uskuteční 1. ročník mistrovství ČR v Jianzi, kde každý bude moci předvést, co se naučil. Tak popadni jianzu, zavolej kámošům, naplň si léto stylovým kopancem a před školou se vidíme na turnaji!

https://www.facebook.com/events/471228840112298/