Na co si stavět zděnou garáž, která je velmi drahá a časově náročná, když si můžete za zlomek její ceny pořídit vzhlednou plechovou garáž, jejíž montáž zabere jen chvíli a stane se perfektní ochranou pro váš vůz. Když je vůz v garáži, tak vydrží mnohem déle a po dlouhou dobu si zachová původní vzhled, garáž je proto skvělou investicí, kterou oceníte obzvláště v zimě, kdy si ušetříte škrábání skel a oprašování auta od sněhu.

Výhody plechové garáže

Plechové garáže jsou velmi populární, stačí se obrátit na firmu StalConcept, která vám plechovou garáž zajistí a to za minimální náklady. Co byste řekli moderní garáži kolem deseti tisíc korun? Nejde o vtip, plechové garáže jsou velmi výhodné a jejich cena zahrnuje i dopravu a montáž na vašem pozemku. Hodí se skvěle ke všem typům objektů a potěší vás i jejich variabilita. Plechové garáže si můžete vybírat v celé škále provedení. Nabízí se vám garáže všech možných velikostí. Takže do nich můžete pohodlně umístit svůj vůz, ale také dílnu, mohou sloužit třeba i jako zahradní domek na nářadí a k mnoha dalším účelům.

Plechové garáže můžete objednat se sedlovou střechou, ale mohou mít i střechu se spádem, zadním nebo bočním. Co se týče barev, nabízí se vám celá škála barevných provedení a také možnost výběru imitace dřeva, ta vypadá velmi atraktivně u každé nemovitosti. Dopřejte si garáž, kterou budete mít bez práce. Proč zdlouhavě plánovat a stavět zděnou garáž, když za minimální investici dostanete moderní a vysoce kvalitní plechovou garáž, která na vašem pozemku může stát už za několik dní. Samozřejmostí je dlouhá životnost, výrobce dokáže zajistit třeba i kotce, zahradní domky, dílny a mnoho dalších objektů, vždy za minimální ceny a včetně dopravy a montáže. Vyberte řešení, které je kvalitní a levné zároveň.