Pokud poskytujete lidem nápoje, pravděpodobně jste zjistili, že je nemožné lidem dávat skleničky nebo hrníčky. Mnoho se jich rozbije a mnoho se jich nevrátí. Ať už podáváte občerstvení na malé nebo velké akci, vždy je potřeba mít zásobu kelímků.

Kelímky jsou nejlepší nádobou na nápoje, můžete s nimi obsloužit mnoho lidí, kteří si mohou odnést nápoj s sebou. Kelímky není vhodné pořizovat kdekoliv, protože ne všude je seženete v potřebném množství a za dobré ceny. Při nákupu většího množství kelímků je vždy vhodné se obrátit na českého experta na potravinářské a gastro obaly, společnost Jarico s.r.o., která na svém webu Jarico.cz nabízí všechny druhy kelímků, jaké jen můžete potřebovat.

Jaký kelímek je pro vás ten pravý?

Kelímky se vybírají podle způsobu použití, budete servírovat teplé nápoje, studené nápoje nebo obojí? Nápojové kelímky o jakém objemu budete potřebovat? Pokud se v kelímcích příliš nevyznáte, poradíme vám, jaké kelímky pro vás budou nejlepší. Pro čistě studené nápoje nikdy nešlápnete vedle, pokud zvolíte plastové kelímky. Jsou i velmi levné a pokud hodláte obsluhovat lidi jako na běžícím pásu, vyplatí se využít i zásobník na kelímky. Do plastových kelímků můžete servírovat limonádu, pivo, ale i podobné nápoje, pouze hnědobílý kelímek je vhodný na kávu nebo čaj.

Pro smoothie nebo míchané nápoje se skvěle hodí kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL. Jsou vzhledné a lépe se z nich pije. Pokud budete podávat studené i teplé nápoje, univerzální volbou jsou papírové kelímky, jsou odolné a spolehlivé. Jestliže půjde jen o horké nápoje, pak doporučujeme kelímky termo EPS, které zachovají svůj obsah dlouho teplý a neopaříte se o něj.

Ke kelímkům můžete levně pořídit i celou škálu příslušenství, od víček až po papírové podnosy.