Každá větší firma čas od času potřebuje uspořádat událost pro své zaměstnance, klienty i obchodní partnery. Může se jednat třeba o:

  • Konferenci
  • Školení
  • Seminář

Jak a podle čeho vybrat vhodné místo, které bude vyhovovat? Určitě je dobré volit velká města. Dobrou volbou jsou firemní akce Praha. Z jakého důvodu? Tím hlavním je jistota perfektní dopravní dostupnosti, různými dopravními prostředky.

Pořádáte akci na více dní?

Není to nic výjimečného. Obvykle řada firemních akcí začíná v pátek a končí až v neděli. Co je v takovém případě nezbytností? Hledat firemní akce s ubytováním. Už tento požadavek je jasně spojován s faktem, že ideálním místem jsou určitě kvalitní hotely s dostatkem volných pokojů. Příkladem je Hotel-certousy.cz.

Zohledněte velikost dostupných prostorů

Velikost by se pochopitelně měla odvíjet od počtu hostů, které máte na seznamu. Může jich být několik desítek, stejně jako jich může být i několik stovek. Konferenční prostory Praha by tomu měly vyhovovat. Řada hotelů může nabídnout i více sálů, a to s ohledem na vaše konkrétní požadavky na počet míst k sezení.

Nezapomeňte také na občerstvení

Málokdo dokáže vydržet sedět několik hodin bez jídla a pití. Vhodné hotel by měl zajistit i potřebný catering. A ten přizpůsobit charakteru dané akce. Je jasné, že jinak bude vypadat plánovaná oslava narozenin Praha a jinak důležitá firemní akce, kde se bude rozhodovat třeba o následném chodu a směru společnosti. Samozřejmé by mělo být i kompletní zajištění obsluhujícího personálu.

Hodí se i doplňkové služby

Když bude program konference ukončen, měli by mít pozvaní hosté stále co dělat. A tak jim může kvalitní restaurace Praha 9 nabídnou možnost se dobře najíst. Hotelové wellness centrum či nabídka masáží jim zase může posloužit v případě, kdy budou chtít příjemně relaxovat. I toto jsou věci, které dnes firemní klientela často poptává.