Už e to tu zase, plánování firemní události letos padlo na vás a vy vůbec nevíte, jak z toho ven a co připravíte pro svoje kolegy a jejich děti, aby byli skutečně nadšení? Pokud je tomu tak, začtěte se i vy podrobněji do následujících řádků a uvidíte, že vše nemusí být tak složité a komplikované, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zkuste i vy fotbal v nafukovacích koulích, anebo i třeba body zorbing zahrnout do svého programu na firemní akci. Podívejte se pozorně, co internetový portál happytimes.cz pro svoje zákazníky nabízí. Zařídíme vše, co zákazníkovi na očích uvidíme, pokud to bude v našich silách.

Tak, jak si to budete přesně přát, takovou akci na klíč sestavíme

Stěžejní náplní práce internetového portálu happytimes.cz je především pronájem nafukovacích atrakcí, ale pokud si zákazník přeje, tak jsme schopni zařídit i takzvané akce na klíč, kde bude součástí programu akce vše, co tam má správně být. Můžeme to prostě domluvit tak, aby naši nejmenší byli maximálně spokojení a rodiče si na chvíli odpočinuli. Takže vězte tomu, že u skákacího hradu pro děti to skutečně pouze začíná a my dokážeme i mnohé další, jako je třeba maskot, klaun, doprovodná hudba, kapela pro děti a další kousky.

Už jste slyšeli o zorb fotbalu?

Naší specialitou jsou taky takzvané hry v bublině, neboli také happy balls. V koulích se toho dá dělat tolik, že tou až člověk nemůže věřit, takže se toho nebojte ani vy a prostě třeba i ten fotbal v nafukovacích koulích zkuste. Jsme schopni zapůjčit až dvanáct zorbingových koulí, abyste si odpoledne s kamarády skutečně užili, stačí si o vše jen říct a své přání správně specifikovat. Pokud potřebujete i plochu pro body zorbing a další vyžití, tak i to jsme schopni zařídit právě pro vás. Cena je jedinečná a zábava je nezapomenutelná, tak proč to nezkusit a nezažít něco nového, ať už v nafukovací atrakci, anebo i v happy balls.