Propagační letáky a plakáty využívají všechny malé i velké firmy jako důležitou součást svého marketingu. Je to způsob, jakým o sobě mohou dát vědět a přilákat tak pozornost potenciálních zákazníků. Díky správnému umístění letáku či plakátu tak mohou oslovit velké množství lidí.

Tuto formu propagace však můžete využít i pro informace o vámi konaných akcích. Je to ideální způsob, jak dát všem na vědomí nějakou důležitou událost, kterou chystáte.

Strategie tvorby

Nejen návrh a výroba letáků, ale i návrh a výroba plakátů jsou velmi důležité činnosti, než však dojde k jejich realizaci, je potřeba promyslet, koho chcete oslovit, na jakou věkovou kategorii převážně cílíte, co mají daní potenciální zákazníci rádi, co je zajímá. Důležitým hlediskem je také místo, kde budou letáky či plakáty umístěny. Podle těchto kritérií je potřeba volit nejen grafiku, ale i text.

Svěřte se odborníkům

Pokud si úplně nejste jisti se správnou grafikou či tiskem, svěřte se odborníkům na portálu e-abctiskarna. Můžete využít nabídky tisku kvalitních letáků přímo dle vámi zadaných požadavků. Návrhy vám připraví na míru. Pokud máte svůj vlastní designový návrh, lze jej nechat vytisknout ve velmi dobré kvalitě. Problémem není ani grafická úprava vašeho stávajícího letáku či plakátu.

Tiskárna také nabízí tisk etiket a samolepek. Jsou to propagační materiály, které mohou mít na jedné straně vaše logo či krátký text a strana druhá je opatřená lepící vrstvou, která umožňuje etiketu nalepit na povrch předmětu. Kromě využití jako reklamního prvku lze etikety používat i pro označení různých druhů zboží. Velmi oblíbené jsou etikety na lahve či sklenice pro zavařování. V nabídce naleznete etikety a samolepky různých tvarů. Připravit však lze i tvar na vaše přání či dle vašeho vlastního návrhu.

Etikety a samolepky jsou velmi účinným propagačním materiálem, neboť je můžete nalepit téměř kamkoli a téměř na jakýkoli povrch.