Chystáte se na pracovní schůzku? Pak jí určitě věnujete pečlivou přípravu. Sbíráte materiál, naučíte se vše, co by bylo potřeba, pokud jde o pohovor, tak si připravíte svůj životopis a portfolio. Mnohdy však zapomínáte na to, co si obléknout na sebe. Ono i takové oblečení o vás dost vypoví a ukáže, zda jste se na pracovní schůzku svědomitě připravovali či nikoliv.

Styl, elegance a serióznost

Pro pracovní schůzku vedou šaty, sukně, svetry, košile, topy, kalhoty a podobně. Ať už chcete vypadat elegantně, seriózně nebo máte prostor pro jistou dávku kreativity, pak určitě můžete vyzkoušet následující tipy. Váš pracovní outfit nemusí být jen nutně šedivý a jednotvárný, můžete zkoušet nové možnosti.

Klasika v podobně bílé barvy

Tou nezkazíte absolutně nic. Je v kurzu stále a jde o symbol čistoty. Přináší do vašeho outfitu také eleganci a šmrnc. Kombinovat jí můžete takřka s čímkoliv. Bílá halenka či bílé tričko s bílými pukovými kalhotami s černým kontrastním sáčkem a lodičkami? Hotová manažerka či obchodní zástupkyně.

Tmavě modrá barva

Spousta pracovních outfitů se omezuje na černou sukni nebo kalhoty a bílou košili, popřípadě také ještě černé šaty. Jde o takovou klasiku, která nikoho neurazí. Stačí ji doplnit šperky a je hotovo. V pracovním prostředí obvykle nemáte moc prostoru na kreativitu. Pokud je tomu skutečně tak, pak místo černých kousků zkuste tmavě modré. Váš outfit tak rázem nebude černo – bílý a trošku bez nápadu. Stále však zůstanete při zemi. Modré kalhoty, bílá košile nebo naopak modré sáčko s modrými lodičkami?

Nebojte se barev

Máte-li možnost a prostor pro to být kreativní, pak se určitě nebojte barev. Ty vás rozzáří, dodají vám na kráse a tím pádem rozkvetete. Nemusíte se omezovat jen na černou nebo bílou, vždyť v paletě barev je spousta možností!