Ve světě celebrit je už tak nějak známo, že si jednotliví umělci pro svou kariéru vymýšlejí pseudonymy, za které se mohou schovat. Někdo jej volí proto, aby šlo jméno lépe vyslovovat, jiný zase za pseudonym zvolí svou přezdívku, pod kterou jej všichni znají. Zaměřily jsme se na ženy. Jaké jméno mají v občance? A jaký je jejich pseudonym?

Meg Ryan

Americká herečka a producentka, která si zahrála ve spoustě filmů jako Rich and Famous, Top Gun, Když Harry potkal Sally, Když muž miluje ženu, Samotář v Seattlu, Město andělů a spousta dalších je vlastním jménem Margaret Mary Emily Anne Hyra. No uznejte, toto jméno neaspiruje na velkou hollywoodskou herečku!

Natalie Portman

Tato kráska zazářila ve filmu Černá labuť, Mars útočí!, Na dotek, Goyovy přízraky, Hlavně nezávazně, Thor, Příběh lásky a temnoty a mnoho dalších je herečka s izraelsko – americkými hořeny. Narodila se v Jeruzalémě v Izraeli a tak příjmení Portman moc nesedí. Není divu, Natalie je rodným příjmením Hershlag.

Katy Perry

Políbila dívku a líbilo se jí to!, tedy alespoň tak to hlásá ve svém prvním hitu americká zpěvačka. Bláznivé kostýmy, výborná show, polonahé tanečnice. To všechno je právě Katy Hudson. Že nevíte, o koho jde? Katy Perry je občanským jménem Katy Hudson.

Portia de Rossi

Australská herečka se proslavila v seriálu Ally McBealová. Již odmalička byla ve světě modelingu a v patnácti letech si své jméno změnila. Amanda Lee Rogers se tak změnila na Portiu de Rossi. V té době procházela jakousi krizí osobnosti a doufala, že sebe samu najde, když si změní jméno.

Marilyn Monroe

Blonďatá diva, která pobláznila svět! Herečka, tak trochu zpěvačka a zejména ikona se jmenovala Norma Jean Mortensen.