Tak už je to tady – jste těhotná a bříško vám již začíná růst – a stejnou rychlostí začínají růst i obavy, že teď již neudržíte krok s módou? Rychle je zahoďte za hlavu! Těhotenské bříško může jít „ruku v ruce“ s moderním oblečením úplně lehce. Pokud si nad tím lámete hlavu, nechte si poradit.

Jak správně vybrat těhotenské oblečení?

Jak vybrat těhotenské oblečení? Hlavně se nevyhýbejte obchodům s těhotenskou módou – najdete v nich totiž spoustu super kousků, které mají speciální střih, díky němuž vám oblečení vydrží, i když se vám bude bříško stále zvětšovat. Nemusíte zrovna vyhledávat kamenný obchod ve vašem městě, takových moc není, jistě si vyberete z e-shopu Happymum.cz.

Co by vám v šatníku nemělo chybět?

Těhotenské tričko – je samozřejmě delší, než normální tričko – buď po celé délce nebo jen vepředu. Nejlépe je vybírat z prodyšných materiálů, které vám zajistí svěžest i v horkých letních měsících.

Těhotenské kalhoty – těhotenské džíny či legíny nemají na rozdíl od normálních zapínání na knoflík a zip, nicméně jsou elastické s přilnavou gumou přes bříško, která roste spolu s ním.

Těhotenské šaty – pokud jste těhotná přes léto, tenhle kousek je jistě nezbytnou součástí vašeho šatníku. Jedinou podmínkou, které by měly šaty splňovat je, aby byly z lehkého materiálu. Jinak se můžete doslova vyřádit, co se týče barev nebo střihů. Hlavní je, abyste se v nich cítila dobře jak vy, tak i miminko.

Těhotenská sukně – nebojte se ukázat své nohy i tomto požehnaném stavu. Sukně jsou tvořeny stejným elastickým pásem, jako to je u kalhot, ale na rozdíl od nich jsou mnohem příjemnější.

Nevěšte tedy hlavu, zabrouzdejte po e-shopu a hned se vám uleví, kolik krásných kousků můžete v těhotenství nosit. A kdo ví, třeba se vám za rok nakoupené oblečení bude hodit znovu?